Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


"Pojedynki" grafików!
#41
Mam rozumieć, że ankietę przy wątku można zmieniać tak? Najlepiej, aby wszystkie prace były publikowane właśnie w jednym wątku. Co do kategorii to proponuję avatar, baner, usebar, webdesign (coś na strone www lub sama strona), plakat. Niech każdy dorzuci jeszcze jakiś pomysł.
Chomik: YouTube | Portfolio deviantART


  Odpowiedz
#42
Tylko nie usebar....:|
  Odpowiedz
#43
Jeszcze można Rafale dodać: abstrakcyjna tapeta, logo
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#44
Logo jest zbyt pracochłonne - akurat tą kategorie bym sobie darował.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#45
Gdzieś w środe, czwartek trzeba będzie założyć nowy temat :)

  Odpowiedz
#46
Proszę baner na konkurs
[Obrazek: Bez_nazwy_1-1353356772.png]

Zrobię jeszcze jeden baner ,ale to jutro :)
  Odpowiedz
#47
Trochę tak skromnie ;D
Raden bo jeszcze wygram jak będziemy walczyć :D
  Odpowiedz
#48
(19.11.2012, 22:19)Rafał napisał(a): Mam rozumieć, że ankietę przy wątku można zmieniać tak? Najlepiej, aby wszystkie prace były publikowane właśnie w jednym wątku. Co do kategorii to proponuję avatar, baner, usebar, webdesign (coś na strone www lub sama strona), plakat. Niech każdy dorzuci jeszcze jakiś pomysł.

Tak, tak ankiety świetny pomysł dla oszustów którzy specjalnie będą zakładać konta żeby sobie nabijać głosy. Lepiej z przycisku podziękuj wtedy będzie wiadomo że nikt sobie nie zakładał kont na potrzeby konkursu i nie będzie trzeba tworzyć nowego tematu dla każdego pojedynku.
  Odpowiedz
#49
Zgadzam się z Sebastianem logo odpada. Tapeta abstrakcyjna hm... może sama tapeta?
Chomik: YouTube | Portfolio deviantART


  Odpowiedz
#50
Logo jest OK:D
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości