Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


"Pojedynki" grafików!
#61
Marszal logo to wyższa szkoła jazdy, musi być dopasowane to projektu, musi mieć jakiś kształt powiązanie ze
zleceniem. Nie jest ono takie hm.. ogólne. Robiłeś kiedyś logo? Samo wymyślenie pomysłu zajmuje dużo czasu, a co dopiero
jego staranne wykonanie - 12h to za mało.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#62
To dlatego lepiej dać z 24h ;-)
  Odpowiedz
#63
Za długo by to wszystko wyszło ;]

  Odpowiedz
#64
(19.11.2012, 22:43)Sebastian napisał(a): Marszal logo to wyższa szkoła jazdy, musi być dopasowane to projektu, musi mieć jakiś kształt powiązanie ze
zleceniem. Nie jest ono takie hm.. ogólne. Robiłeś kiedyś logo? Samo wymyślenie pomysłu zajmuje dużo czasu, a co dopiero
jego staranne wykonanie - 12h to za mało.

Robiłem i to nie jest trudne dla kogoś kto ma minimum wiedzy związanej z grafiką, w ilustratorze można zrobić świetne logo w niedługim czasie. Wszystkie loga znanych firm są właśnie robione w tym programie. Dla chcącego nic trudnego.
  Odpowiedz
#65
A ja ma jeszcze takie pytanie, chciałbym wziąć udział, ale jako prowadzący, nie wypada :P Może jeżeli nie będziemy mieli parzystej liczby ochotników, to ja dojdę ? :D

  Odpowiedz
#66
(19.11.2012, 22:53)Davvid napisał(a): A ja ma jeszcze takie pytanie, chciałbym wziąć udział, ale jako prowadzący, nie wypada :P Może jeżeli nie będziemy mieli parzystej liczby ochotników, to ja dojdę ? :D

a dlaczego masz nie brać udziału przecież to nie ty będziesz oceniał pracę.
  Odpowiedz
#67
Davvid nie wymiguj się ;P.
Kiedy Ty będziesz brał udział w walce, wybierzesz swojego zastępce który udostępni wasze prace i już,
nie ma problemu.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#68
No to się cieszę, że mogłem na Was liczyć :) Dzięki!

  Odpowiedz
#69
(19.11.2012, 22:51)Marszal napisał(a): Robiłem i to nie jest trudne dla kogoś kto ma minimum wiedzy związanej z grafiką, w ilustratorze można zrobić świetne logo w niedługim czasie. Wszystkie loga znanych firm są właśnie robione w tym programie. Dla chcącego nic trudnego.
Marszal tu nie chodzi o to, aby komuś utrudniać. Nie wszyscy wiedzą jak zrobić logo, nie mają ilustratora. Prace nie mogę być trudne do zrobienia bo biorą w nich udział osoby, które grafiką się nie zajmują. Chcą wziąć udział aby się sprawdzić i dobrze bawić. Skoro tworzyłeś tak świetne loga, to może się pochwal, albo zrób dla GA :D

Poniżej macie przykładowy baner. Ja powoli się zwijam.

[Obrazek: 1-1353358982.png]
Chomik: YouTube | Portfolio deviantART


  Odpowiedz
#70
Ja jestem chętny, ale ostatnio mam dużo lekcji i sprawdzianów więc nie wiem czy się zawsze na czas wyrobie.

Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości