Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Pomysły na fora internetowe
#11
(05.03.2017, 01:08)Paweł napisał(a): jakie fora mają największe wzięcie
Zazwyczaj skupiające się na ściśle określonej tematyce. Np. fora motoryzacyjne, audio i car audio, zarobkowe, bukmacherskie, programistyczne, itp.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#12
  Odpowiedz
#13
Dobry ruch kiedyś robiło forum o tematyce grafiki. ;)
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#14
Ja mam pomysł :)
Forum o islamie, :diabel myślmy przyszłościowe, wiadomo, za kilka lat zaleją nas islamiści, będzie ruch na forum.
  Odpowiedz
#15
Ruch oporu!  Haha
Edit: Skoro jest forum o islamie, to o chrześcijaństwie też musi być! :D
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#16
Ja czekam na forum dla przeciwników danej partii, bądź całego rządu. Wyobrażacie sobie zainteresowanie? Miliony zarejestrowanych ludzi narzekający na danych ludzi, bądź całe ugrupowania. Każda strona miałaby swój dział + działy do narzekania na drogi, szpitale czy inne rzeczy. Narzekajmy.org (wolna domena!) "Twoje centrum odreagowania złego dnia".

Niekończące się kłótnie, zamiast spotkań forumowiczów - ustawki z nagrodami. Czekam, może ktoś w końcu wpadnie na ten pomysł, bądź wpadł ale jeszcze o tym nie wiem.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#17
  Odpowiedz
#18
(12.03.2017, 03:22)B0hazard napisał(a): Ja czekam na forum dla przeciwników danej partii, bądź całego rządu.
Są takie grupy na Facebooku np. "Nie popieram PIS-u" i przeciwne "Nie popieram KOD-u". Co tam się dzieje w komentarzach, nieźle pośmiać się można Padłem


[Obrazek: eP1R2yG.png]


  Odpowiedz
#19
  Odpowiedz
#20
(12.03.2017, 03:22)B0hazard napisał(a): Ja czekam na forum dla przeciwników danej partii, bądź całego rządu.
(12.03.2017, 03:30)Swordancer napisał(a): forum prawdziwych Polaków
Już jest takie coś :) https://odjechani.com.pl/Thread-Polska-a...narzekania
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  MyBB - Forum Internetowe B0hazard 0 4 545 10.08.2011, 14:07
Ostatni post: B0hazard

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości