Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Postanowienia noworczone na rok 2014
#1
Rok dobiega ku końcowi, więc przyszła pora na postanowienia i cele które sobie w nowym roku postanowimy. Jakie to są?
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#2
Nie przyjmuję nowego roku jako czas na zmiany czy wzięcie się za siebie, równie dobrze mogę to zrobić 16 marca, 30 sierpnia czy 2 października ;)
PS. Nie wiem czy nie było czasem tego tematu ;)
  Odpowiedz
#3
Więcej kumpli mniej gry, mniej siedzenia w domu, wyjazd, kasa, może się odważę w końcu do niej podejść, zagadać może się uda, więcej odwagi, mniej stresu, liczę na to ze zmądrzeję. Liczę na to, że ktoś mnie polubi tak jak ja kogoś, są święta, a także moje urodziny, za 3 dni i sylwester, ja zdałem sobie sprawę ze mam *ujowe życie. Jestem uczciwy, staram się być dobry, ale nic się nie uda jak ciągle będę tu gdzie siedzę, wyjdę i pójdę przed siebie, już nic mi nie zostało i nic nie stracę .
  Odpowiedz
#4
U mnie postanowienia się pojawiły gdzieś w połowie br. i przyszły rok to tylko praca nad nimi ;) Podobnie jak Koniak, przestałem sobie wyznaczać granice.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#5
Koniak, był podobny, sprecyzowałem trochę to, myślę że lepiej wygląda.
Ja jak coś chce w sobie zmienić, z resztą zauważyłem to już że ludzie wolą wybierać jakieś okrągłe daty, np 1 czerwiec, czy też nowy rok.

Ja wraz z nowym rokiem chcę jeszcze bardziej wziąć się za naukę, poprawić łamane ostrzeżenie.
Chce rozbudować tkankę mięśniową.
Zredukuje ilość czasu przeznaczoną na komputer.

To są cele minimum, na inne przydatne rzeczy przyjdzie czas w połowie.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#6
Mniej wydawać pieniędzy na alkohol, znaleźć sobie pożądaną kobietę, a nie jakąś puder nicę.
Nie zapominać o imieninach, urodzinach, bliskich osób.Jeśli pić to dla zdrowia, tylko rozdmuchać chmurki:D
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#7
Ja co ruszę stawiam sobie jakiś cel i staram się do niego dążyć, nie trzeba mi nowego roku, by mieć jakieś postanowienia ;]
Amen ;]
  Odpowiedz
#8
Jedno postanowienie.
Ma to być dobry rok.

:)
Free Your Mind!
  Odpowiedz
#9
z postanowieniami noworocznymi zawsze mam tą sama historie, ze mi nigdy nie wychodzą. lepiej zmieniac sie na bierząco, pracowac nad sobą kazdego dnia, niz robic sobie milion wielkich postanowien noworocznych.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Postanowienia noworoczne na 2017 rok. amb00 4 1 333 07.02.2017, 08:32
Ostatni post: rubin86
  Postanowienia noworoczne na rok 2016 Baron 2 1 283 01.01.2016, 19:02
Ostatni post: Nieśmiertelny
  Jak spędziliście Walentynki 2014? da Vinci 9 2 926 16.03.2014, 01:35
Ostatni post: skrzypas
  1984 - 2014 - Rozwój techniki WazzUp 6 1 963 10.12.2013, 19:39
Ostatni post: Nieśmiertelny
  Postanowienia noworoczne na rok 2013 Diablo09 15 4 210 01.01.2013, 15:16
Ostatni post: Tomek1

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości