Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Postanowienie noworoczne?
#1
[Obrazek: 132483289_rhsrpnq.jpg]

A wy ilu dopełniliście w mijającym roku ? A ile macie na nadchodzący Nowy Rok ?
  Odpowiedz
#2
W tym roku wytrzymałem w abstynencji każdy dzień i to jest największe osiągnięcie z poprzedniego postanowienia.

W przyszłym chciałbym wytrwać dłużej bez internetu, znacznie dłużej niż cały miesiąc.
Chciałbym przestrzegać nowych postanowień zadeklarowanych w moim środowisku przyjaciół i znajomych.
Chciałbym rzetelnie i uczciwie przystąpić do Ruchu Czystych Serc i wytrwać w postanowieniach koniecznych do przyłączenia do tego ruchu.
Nie rozmawiam za pomocą czatu i PW.
  Odpowiedz
#3
Ja już się nie masturbuje dzięki koledze skrzypasowi. Do tej pory robiłem to dosyć często ale już z tym zrywam.

Także to jest moje postanowienie. Myślałem też nad tym aby próbować nie pic przez cały rok ani kropli alkoholu ale nie dam rady więc ograniczę się tylko do masturbacji.
  Odpowiedz
#4
Moje nowe postanowienie - nie wejśc na odjechanych przez 31 dni ;)
  Odpowiedz
#5
(01.01.2012, 18:50)Karol napisał(a): Moje nowe postanowienie - nie wejśc na odjechanych przez 31 dni ;)

Ale czy podrząd?

Moje postanowienie to nie pić kawy.
W ubiegłym roku nie miałem postanowienia.
  Odpowiedz
#6
Moje postanowienie to nie mieć już więcej postanowień!
To bzdura - postanowimy sobie coś a i tak nie wytrwamy.
Oczywiście mówię o sobie bo widzę że niektórzy dotrzymali,
postanowień noworocznych a ja jakoś nie mogę Cool
  Odpowiedz
#7
Moje postanowienie to przeżyć ten rok jak najlepiej.
Nie postanawiam sobie nic konkretnego bo i tak prawdopodobnie w tym nie wytrwam. Ważne żebym nie popełniała tych samych błędów co w tamtym roku:)
  Odpowiedz
#8
Moje postanowienie to walczyc o swoją udaną przyszłosc z całych sił nie zaważajac na problemy jakie los kładzie nam pod nogi :P
Dzięki Sebastianowi wiem co mnie mniej wiecej czeka. Seba Dziękuje :*
Nigdy nie jest tak jak byś my chcieli... ale jest tak jak być powinno...
  Odpowiedz
#9
(03.01.2012, 00:48)ραυℓιиα napisał(a): Dzięki Sebastianowi wiem co mnie mniej wiecej czeka. Seba Dziękuje :*

A co takiego ten nasz Junior zrobił lub powiedział że już wiesz :D
  Odpowiedz
#10
Powiedział ale wydaje mi się że niewiele pamieta :D W sumie za dużo by pisac bo gadał gdzies kolo 2 godz jak nie dużej :P ale dzieki temu ze zna sie na militari sporo mi uzmysłowił co do mojej przyszłości i powiem mam duzo zaleglosci i dużo pracy przed sobą aby dojść do celu jaki sobie wyznaczyłam :)
Nigdy nie jest tak jak byś my chcieli... ale jest tak jak być powinno...
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Postanowienia noworoczne na 2017 rok. amb00 4 1 333 07.02.2017, 08:32
Ostatni post: rubin86
  Postanowienie Noworoczne Robotox 9 2 819 01.01.2016, 23:31
Ostatni post: Dennijs
  Postanowienia noworoczne na rok 2016 Baron 2 1 286 01.01.2016, 19:02
Ostatni post: Nieśmiertelny
  Postanowienia noworoczne na rok 2013 Diablo09 15 4 210 01.01.2013, 15:16
Ostatni post: Tomek1

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości