Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Potrzebujesz odpoczynku?
#11
Właśnie, szacuje się że człowiek przesypia koło 25 lat swojego życia.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#12
Tak, ale sen jest niezbędny. Tak czy inaczej proszę o ograniczenie offtopu :). To kto jest jeszcze zmęczony?
  Odpowiedz
#13
Cassius, nie będziemy żyć w klatce, od tego jest forum aby dyskutować na podany temat, przynajmniej ja tak uważam, a rozmowa jakoś zbytnio od tego nie odchodzi.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#14
(24.10.2013, 20:47)da Vinci napisał(a): jestem świeżo po power napie, więc to pewnie dlatego.

Kuba co masz na mysli mówiac Power Napie ?:) Nie bardzo rozumiem o co tutaj chodzi :D
"Jeśli skopiowanie płyty to kradzież, to idąc tym tropem - zrobienie komuś zdjęcia to porwanie" - Anonymous
  Odpowiedz
#15
To nie klatka :P. Odpoczynek a zależność długości snu od wieku to troche co innego ale jak chcecie ja nie jestem od pilnowania porzątku na forum :). Jak komuś się rusza ten obrazek to mam prośbę, niech jutro rano sprawdzi czy dalej się rusza :D.
  Odpowiedz
#16
Według mnie odpoczynek a wiek mają dużo do siebie, okej sprawdzę to, pewnie będzie inaczej. A i jeszcze coś piszę się porządku, nie porzątku a we wcześniejszym poście w innym temacie napisałeś cuż, pisze się to przez ''ó'', kurde...
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#17
Mesajah, to takie specjalne, bardzo krótkie drzemki energetyczne, max 20 min ;)
  Odpowiedz
#18
Ja jestem zmęczony, bo wcześnie wstałem, wypiłem też wieczorem trzy piwa i obrazek porusza się gdy ruszam oczami, ale bardzo delikatnie. Tak czy inaczej, trzeba się wyspać.
  Odpowiedz
#19
  Odpowiedz
#20
To samo, tylko że ciut ciut, słabiej, niemalże niezauważalny ruch na obrazku.
Cassius, nie da rady tak, skąd mam wiedzieć czy Ty w danym temacie skaleczyłeś język polski, a taki temat może mnie zainteresować i chce go skomentować, niby człowiek jest tylko człowiekiem ale bez przesady. Wkurza mnie coś takiego, przecież można sobie ustawić podkreślanie błędów w przeglądarce, skoro Ty tego nie umiesz to poproś rodziców, kogoś starszego, albo kogoś kto się na tym zna, koniec offtopa.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości