Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Prezent na urodziny :)
#11
Mnie się wydaje, że dobrym pomysłem będzie wycieczka w fajne pobliskie miejsce
  Odpowiedz
#12
Przede wszystkim perfumy. Na rynku jest bardzo duzo fajnych zapachów. Polecam przede wszystkim zapachy od Coco Chanel, YSL, Givenchy.
Do tego torby papierowe w śliczny nadruczek. I prezent gotowy.
  Odpowiedz
#13
Ciężko trafić z zapachem, zależy czy dla kobiety czy męzczyzny. Koleżance kupilam dzbanek Dafi, miała jakiś filtr w czajniku takim bezprzewodowy, ale mocno zużyty, teraz co miesiąc w dzbanku wymieni filtr , a czajnik już będzie miała czysty :)
  Odpowiedz
#14
Może po prostu kup bon i zapomnij o problemie.
  Odpowiedz
#15
Ja to mam zawsze problem z prezentem dla faceta :)
  Odpowiedz
#16
Ja nie tak dawno zostałam zaproszona na urodziny do mojej przyjaciółki i zdecydowałam się kupić lampę do paznokci oraz lakiery  hybrydowe z polecanej marki [CIACH!]. Przyjaciółka była bardzo zadowolona, ponieważ w przyszłości chce zostać kosmetyczką.
  Odpowiedz
#17
Jeśli ktoś szuka naprawdę wyjątkowego i niebanalnego prezentu dla nastolatki, to zachęcam zajrzeć na stronę 
[CIACH!]. Taka oryginalna, o wyrazistym wzornictwie bluza, nadążająca za wciąż zmieniającą się modą, zaspokoi niejeden młody, aczkolwiek wyrafinowany gust.
  Odpowiedz
#18
Co myślicie o alkomacie na prezent dla faceta? Dobra opcja czy lepiej coś innego kupić? Gość to imprezowicz, niedługo kończy 30tkę, znajomi podrzucili taki pomysł, a ja sama nie wiem co o tym sądzić.
  Odpowiedz
#19
Alkomat trzeba regularnie kalibrować, powinien być dobry i z certyfikatem. To kosztuje, wszystko zależy, od kwoty. :)
  Odpowiedz
#20
Może da mu coś do myślenia ;)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Alkomat jako prezent? brotek 2 1 066 21.03.2020, 17:55
Ostatni post: mirekSR
  Prezent Na Komunię Świętą - Co kupić? Gospodarz 21 9 949 02.10.2019, 17:17
Ostatni post: ocartwright
  Jaki prezent na 18 urodziny? Specyficzny 28 11 471 11.04.2019, 17:33
Ostatni post: Homka
  Prezent dla przyjaciela na wesele Vier 7 1 655 26.10.2017, 18:58
Ostatni post: Druczh
  Prezent od Mikołaja, czy od rodziców? Ukrainka 4 1 563 21.12.2016, 13:08
Ostatni post: alicja mendelejew

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości