Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Problem z fb
#1
Nie miałem pojęcia pod jaką kategorię to podciągnąć, więc pisze tutaj.
Ostatnio nie wiem jakim cudem polajkowały i poobserwowały mi się jakieś tajskie chińskie bóg wie jakie fanpage... Ktoś ma pojęcie jak to wszystko pousuwać? bo takie klikanie nie lubię a następnie przechodzenie i znów nie lubię jest nużące, a one mnożą się jak króliki...
Podam przykład screena na fb nie musiałem daleko schodzić bo po 5/6 post na tablicy od góry -.-
[Obrazek: GjO6f3M.png]
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#2
Ostatnimi czasy na Facebook'u pojawiają się dziwne problemy, między innymi z tym co piszesz jak i z dostępem do samego Facebook'a. Dlatego ja postanowiłem dalej trwać przy swoim i korzystam z portalu społecznościowego Wazznet.com, który jak chce może mi aktualizować wpisy na Facebooku z portalu Wazznet bez dodatkowego pisania na Facebooku :P .
  Odpowiedz
#3
Pierwsze słyszę o tym Wazznet.com, jakoś mnie to nie przekonało. :D
Tymczasem dalej czekam na być może poradę, która pozwoli mi to ustrojstwo wykurzyć.
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#4
Wykorzystaj skrypty na fejsa i wtyczkę TemperMonkey. Za jednym razem możesz zrobic kilkadziesiąt operacji na fejsie ;)
Polubić, odlubić, zaprosić itd. Tylko ostrożnie jak znajdziesz skrypt to możesz go podesłać bo częst się wirusy zdarzają...
Niedostępny
  Odpowiedz
#5
(03.10.2015, 19:10)androidplus napisał(a): Wykorzystaj skrypty na fejsa i wtyczkę TemperMonkey. Za jednym razem możesz zrobic kilkadziesiąt operacji na fejsie ;)
Polubić, odlubić, zaprosić itd. Tylko ostrożnie jak znajdziesz skrypt to możesz go podesłać bo częst się wirusy zdarzają...

O rany! TamperMonkey! Też kiedyś tego używałem :D Myślę, że oprócz jakiegoś bota odlajkowanie tylu fanpage może być tylko ręczne, ewentualnie możesz usunąć konto...
  Odpowiedz
#6
(03.10.2015, 23:08)Niemogenicwymyslec napisał(a): ewentualnie możesz usunąć konto...
Tego akurat chciałbym uniknąć :D no, ale nic.. Jak się nie da, to się nie da trudno. Jakoś przeżyję. :D
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#7
Po pierwsze usuń aplikacje na fb z których nie korzystasz, bo to one robią Ci ten syf.
Ustawienia > aplikacje i potem usuwasz. Niektóre aplikacje mogą postować z twojego konta różnymi materiałami itp
  Odpowiedz
#8
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#9
Pacz tu > https://www.facebook.com/help/community/...6028857735.


https://m.youtube.com/watch?v=A2pUTzzqpDA

Po skorzystaniu z wtyczki zalecam niemal, że natychmiast zmienić hasło w razie w ;) albo przetestowac na fake koncie.

https://m.youtube.com/#/watch?v=tBMcJ1QGENs
Niedostępny
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problem bot chomikuj plik php tommig1983 2 1 826 22.12.2016, 23:06
Ostatni post: Dennijs
  MS Access-problem z formularzem amb00 0 1 218 23.01.2016, 13:21
Ostatni post: amb00
  Problem z programem PhotoImpact tt11 0 1 571 16.11.2014, 13:06
Ostatni post: tt11
  Opera - problem z wyświetlaniem Diablo09 9 6 332 07.11.2014, 12:34
Ostatni post: blizna
  Problem z TuneUp tt11 21 13 319 20.05.2014, 09:46
Ostatni post: tt11

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości