Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Problem z hostingiem :(
#1
Witacie
Chce wrzucić prezentację swoją na hosting i po załadowaniu nie pokazuje mi się żaden link.Próbowałem chyba na 20 hostingach i NIC normalnie.
Wiedział by ktoś co by to było?
Prezentacja była robiona w Power Point w programie Open Office 2010.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#2
Spróbuj tutaj: http://www.slideshare.net/ Możesz też spróbować spakować prezentację do archiwum zip lub rar, dopiero wtedy wysłać.
  Odpowiedz
#3
Polecam chomikuj :)
Zrób folder, załóż hasło i wrzuć. Na pewno się nie usunie.
  Odpowiedz
#4
Hakier napisał(a):po załadowaniu nie pokazuje mi się żaden link
A oczekujesz że serwer sam za Ciebie wypluje linka ?? Jeśli chcesz mieć dostęp do tego pliku to musisz (jeśli serwer pozwoli) usunąć plik index jak i inne pliki z katalogu głównego domeny (subdomeny na darmowym hostingu) i wtedy wrzucony plik zobaczysz wpisując w przeglądarce adres strony.
  Odpowiedz
#5
Jeśli wrzucasz plik na jakąś domenę to wtedy dostaje on adres twojadres.pl/nazwawpliku.xxx
Chyba że wrzucić do podfolderu. W sumie to do końca nie rozumiem. Ty dodawałeś ten pliki na darmowe konta czy normalne płatne hostingi? To pierwsze raczej?
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości