Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Przekąski do pracy
#11
Najlepsze są wartościowe przekąski pod względem odżywczym. Kanapki z tunczykiem-jak najbardziej wskazane,a oprócz tego preferuję jogurty oraz serek wiejski.
  Odpowiedz
#12
Ja osobiście uwielbiam podjadać w pracy, ale pewnym momencie sporo przez to przytyłam :( Kiedyś zamówiono u nas w firmie owoce z [ciach - spam] jako sposób na motywowanie pracowników czy coś takiego. Powiem wam szczerze, że chwilę zajęło mi przestawienie się ze słodkich batoników na owoce, ale nie żałuję. Teraz powróciłam do swojej normalnej wagi no i jem owoce na okrągło :)
  Odpowiedz
#13
Ja lubię 7day'sy. Chętnie też zjem kanapkę z musztardą.


  Odpowiedz
#14
A ja lubię orzechy laskowe albo włoskie.
  Odpowiedz
#15
Bułki z serem żółtym, pomidorem, szczypiorem, pieprzem i solą :) Lub bułki z szynką konserwową, sałatą i ogórkiem kiszonym. Lubię ze cztery buły takie zjeść, ale staram się tego nie robić, bo zaraz chce mi się spać po takim posiłku :P
"Wszyscy Kłamią"... - Gregory House
  Odpowiedz
#16
Ciekawe przepisy oraz przekąski znajdziesz na stronie jakiejkolwiek z przepisami. Wiele fajnych pomysłów na dania i przekąski dostarczają użytkownicy serwisu więc możesz liczyć na różnorodność pomysłów. Odkąd sam zacząłem gotować czerpię stamtąd pomysły oraz komentuję najlepsze potrawy.
Zapraszam i pozdrawiam :)
  Odpowiedz
#17
Sałatka owocowa albo warzywna, smaczna i przede wszystkim zdrowa przekąska :)
  Odpowiedz
#18
Ja uwielbiam sery :) W pracy zawsze mam przy sobie jakiś do przegryzienia. Bardzo dobre są takie serki regionalne . I co fajne można stworzyć własny :) Ostatnio zamawiałam ser z miętą -mego połączenie wyszło :)
  Odpowiedz
#19
U mnie marchewka albo jabuszko :)
  Odpowiedz
#20
Ja nigdy nie jadłem małych przekąsek w pracy, tylko na półgodzinnej przerwie obiadowej odgrzewałem sobie cały obiad np. kotlet z ryżem i ogórkiem, potem zjadałem tabliczkę czekolady i popijałem to wszystko litrowym Tigerem. Teraz jednak staram się aż tak nie żreć.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości