Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Przerobienie grafiki na swój styl
#1
Chciałbym przerobić obrazek internetowy na swój styl, ponieważ jest bardzo Odjechany i taki stylowy, w sam raz na tło Facebook'a ;)


[Obrazek: 12394_443441042397043_2058665966_n-1411034082.jpg]

Teraz wyjaśnię o co mi chodzi dokładnie:

-Cześć, Jestem Rafał = zamiast tego, żeby pisało = Cześć, Jestem Radko
-Na tle jest napisane Rafał Rafał Rafał = zamiast tego, żeby pisało Radko Radko Radko

Za pomoc przy przerobieniu tego tła, będę bardzo wdzięczny grafikowi albo jakieś innej osobie która się na tym dobrze zna ;)

Ps: Tak wiem, że wygłupiam się w ostatnim czasie na tym forum i każdy myśli że robię siebie idiotę czy debila, ale naprawdę skończę tym już. Obiecuje, bo to dla mnie nie jest już śmieszne ;)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#2
Obrazek nie działa?
  Odpowiedz
#3
Poprawiłem wszystko jak należy, więc śmiało możesz otwierać spoiler ;)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#4
Haker, ale "Cześć jestem Radek", a w tle Radko Radko Radko, wygląda słabo. Wiesz, taki szanujący się buhay z doświadczeniem jak Ty powinien mieć chociaż w tle "i patrzę na Twój zadek". Haha

Pisząc jednak poważnie, wstaw sobie w tle zwyczajne zdjęcie, obrazek lub coś w ten deseń. Jak ktoś wejdzie w Twój profil, to pierwsze co mu przyjdzie do głowy, to "Jak bym k nie wiedział...". Aż prosi się o politowanie.
  Odpowiedz
#5
Jeszcze brakuje żebyś godziny moich postów się czepił, to była jazda na całego Haha
Zamiast komentować i dawać mi ostrzeżenia które nie proszę się nigdy, to byś mi przerobił ten obrazek...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#6
Nie mam dostępu do komputera, ale piszę Ci szczerze, takie tła wyglądają komicznie na fejsie.
  Odpowiedz
#7
Łapaj Hakier.

[Obrazek: jestem_radko-1411069311.png]
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#8
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Question Pomoże ktoś sprawa dotyczy grafiki. graphick91 1 2 196 30.10.2014, 18:42
Ostatni post: graphick91
  Przerobienie obrazka na awatar. Gospodarz 2 2 364 28.01.2014, 09:03
Ostatni post: Gospodarz
  Zlecę przerobienie sygnaturki Cassius 4 2 190 17.12.2013, 18:53
Ostatni post: Cassius
  Przerobienie avatara Paweu 6 2 570 18.11.2013, 17:04
Ostatni post: SimLay
  Wycinanie grafiki z .psd - problem. gelmenn 5 2 243 01.06.2013, 18:50
Ostatni post: gelmenn

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości