Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Przycisk spacji w laptopie nie działa
#1
Witam!
Mam.wielki.problem.czyszcząc.szczeliny.pomiedzy.przyciskami.podważyłem.spację.i.niedziala.(dlatego.piszę.z.kropkami).Mam.pytanie.czy.obejdzię.się.bez.kupowania.nowej?
Mam.laptopa.ASUS.K52J.
łɐʍoɹıʍɐz ʇɐıʍś ʎłɐɔ
  Odpowiedz
#2
Raczej poszła płytka dotykowa. Sam klawisz to pikuś jeśli gumka nie jest uszkodzona, to można używać klawisza. Sprawdź czy da się postawić spację naciskając samą gumkę. Jeśli nie to niestety ale klawiatura do wymiany.

Ja mam taki problem z klawiszem. Córka mi urwała funkcyjny
[Obrazek: Oh_yes_its_free-1338710999.png] ftp://109.196.92.86/Poradniki
user: user
hasło: user

[Obrazek: Userbar-1340978593.png]
Używaj przycisku [Obrazek: postbit_reputation.gif] rozważnie!!!
Zamiast pisać post pod postem użyj przycisku [Obrazek: postbit_edit.gif]

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
  Odpowiedz
#3
No.niestety.gumką.się.nie.da....
łɐʍoɹıʍɐz ʇɐıʍś ʎłɐɔ
  Odpowiedz
#4
Klawiature masz do wymiany. Kiedyś przerabiałem podobną rzecz. Nic nie zrobisz. Lapek do serwisu. Klawisze nie sa po to aby je wyjmować, tylko po to, aby w nie klikać.
  Odpowiedz
#5
Moja córa też ma problem z klawiaturą w laptopie. Nieco inny, ale z tego co widzę bez serwisu się nie obejdzie. Klawiatura w laptopach jest bardzo delikatna.
  Odpowiedz
#6
Znaczy klawisze można wyciągać, tylko trzeba wiedzieć jak, bo nie raz wejdzie syf, tylko trzeba to delikatnie robić, a jak nie jest się pewnym od której strony jest mocowane jak, trzeba najlepiej manual ściągnąć. Jak byś mieszkał niedaleko bym ci klawiaturkę wymienił, bo to problem strasznie duży nie jest, w starszych laptopach było tak że się zaślepkę ściągało i klawiatura na wierzchu w nowych bywa różnie czasami trzeba całą obudowę odkręcić, bo są skręcane z dwóch stron. Pamiętaj że w serwisie ci policzą za wymianę pewnie drugie tyle co sama nowa klawiatura.
  Odpowiedz
#7
No i po problemie. Niestety koszty kilkaset złotych..
łɐʍoɹıʍɐz ʇɐıʍś ʎłɐɔ
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Myszka i klawiatura nie działa po powrocie z Windows 10 do 7 Robotox 5 4 122 01.09.2016, 22:09
Ostatni post: Robotox
  Jak dostać się do chłodzenia w laptopie? snowbart 4 2 994 16.12.2014, 15:29
Ostatni post: Swordancer
  Szelesty w laptopie - czyżby dysk twardy? Mantis98 5 3 729 19.11.2012, 22:39
Ostatni post: B0hazard

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości