Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Ankieta: Przyjaźń damsko-męska istnieje?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
57.14%
4 57.14%
Nie
42.86%
3 42.86%
Razem 7 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Przyjaźń damsko-męska
#1
Czy istnieje przyjaźń damsko-męska?

Każdy na ten temat ma własne teorie, ale prawda jest taka, że na to pytanie nie ma żadnej dobrej odpowiedzi. Jakie jest wasze zdanie?
  Odpowiedz
#2
Ja uważam, że przyjaźń damsko - męska jest możliwa. Co prawda nie wygląda ona tak jak między dwoma facetami ale jest. Takie jest moje zdanie na ten temat.
  Odpowiedz
#3
Istnieje . :) Często przeradza się to w miłość a potem w rozczarowanie , ale bywają takie przyjaźnie .
  Odpowiedz
#4
Moim skromnym zdaniem istnieje i jest prawdziwa. Żadnych podtekstów dwuznacznych, taka normalna i szczera.
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
YOU'LL NEVER WALK ALONE.

  Odpowiedz
#5
Jacy ludzie taka przyjaźń.
W moim życiu przytrafiła się dziewczyna z którą się przyjaźnię od kilku lat.
Dzieli nas spora odległość. Nigdy w życiu nie pomyślałem o niej jako o swojej
kobiecie. Bez podtekstów i pożądania. Widujemy się czasami i przegadujemy
kilka godzin.

Tak! - Twierdzę, że istnieje przyjaźń damsko-męska.
  Odpowiedz
#6
Istnieje.. i nie ma co tu się rozpisywać.
oczywiście to tylko moje zdanie.
  Odpowiedz
#7
To ja powiem krócej, taka przyjaźń była, jest i będzie.
  Odpowiedz
#8
Jest możliwa :) Czasem lepiej dogaduje sie z kolegiami przyjaciółmi niż z dziewczynami :P
  Odpowiedz
#9
madzia8858 napisał(a):To ja powiem krócej, taka przyjaźń była, jest i będzie.

Święte słowa , lecz nie dokońca to w moim rozumieniu. Coś może zawsze być ukrytego - jeżeli tego chcemy.
  Odpowiedz
#10
Raczej istnieje, chociaż zawsze gdzieś w tle może się czaić jakiś podtekst...Rumiany
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Bo prawdziwa przyjaźń nie umiera! Gospodarz 0 914 04.01.2014, 17:53
Ostatni post: Gospodarz
  Niesamowita przyjazn - Niemozliwa a jednak prawdziwe :) Mesajah 3 1 883 28.10.2013, 22:39
Ostatni post: da Vinci
  Przyjaźń z młodych lat. Karol 3 1 838 04.01.2012, 18:48
Ostatni post: Motaro

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości