Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Publiczne zdjęcia na Facebooku
#41
No dobra, widzę, że w końcu muszę wyjaśnić. To była taka prowokacja. Tak serio to uważam, że ludzie powinni na fb publikować wszystko publicznie. Tutaj udawałem, że mnie to dziwi po to, by powklejać linki do różnych profili facebookowych, by zobaczyć waszą reakcję na to, że podaję czyjeś dane osobowe. Poza tym celowo wybrałem kilka kont, w których nieznajomi mogą komentować i lajkować posty, bo ciekawy byłem, czy jacyś obcy ludzie wejdą na ich profile i zrobią zamieszanie. Ciekawy byłem ewentualnej reakcji, jak ktoś doniesie tym osobom, że ich zdjęcia są tutaj.
#42
Czyli tak jak pisałem już kilkanaście postów wcześniej, prowokacja. Ty Betlejewski, że chcesz zrobić z czegoś prowokacje?

Czemu myślisz, że użytkownicy facebooka powinni pokazywać wszystko publicznie?
I co prowokacja udana? Zamieszanie wokół tego tematu jest, ale czy rzeczywiście jest jakaś zadyma na profilach tych osób, albo czy ktoś jednak doniósł im, że ich zdjęcia są tutaj. Raczej nic z tego.

Sam system forum wykorzystuje wklejony link do postu na forum jako zdjęcie wyświetlone z portalu facebook, podobnie z instagramem.

I jeszcze jedno. Jest ktoś lub coś z tym i Tobą powiązani, a dokładnie z tym co robisz tutaj na forum w tym temacie? Bo na to wygląda, jeśli piszesz kolejny taki temat na kolejnym forum.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
#43
Ja raczej rzadko coś udostępniam. Po co udostępniać każde swoje wydarzenie w życiu na fb... nie rozumiem niektórych ludzi.
#44
Cytat: Po co udostępniać każde swoje wydarzenie w życiu na fb... nie rozumiem niektórych ludzi.

Chcą, by inni wiedzieli więcej na ich temat. Niektórzy chcą się pochwalić tym, że jadą gdzieś daleko na wakacje, że są na imprezie czy w innym ciekawym miejscu. Dziwne to jest, ale też z drugiej strony normalne, jeśli jednak facebook oferuje opcję podzielenia się ze światem, tym co robimy w danej chwili. :)
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
#45
https://www.instagram.com/p/BediYGZAx2w/


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Konto na facebooku od 13 lat pandokti 9 2 341 11.01.2016, 16:18
Ostatni post: Sylwester
  Wyzwanie piwne na facebooku WazzUp 22 5 247 22.02.2014, 00:37
Ostatni post: pawel4325
  Konkursy na facebooku gonzo 6 2 245 21.03.2013, 20:24
Ostatni post: B0hazard

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości