Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Radeon HD 6770 Brak obrazu
#11
I jeszcze, karta jest podpięta do płyty, lecz kabel pod zintegriowaną.
  Odpowiedz
#12
Zróbmy tak. Podłącz kartę graficzną pod PCI-E, zasilanie, wszystko tak jak ma być. Monitor pod złącze od zintegrowanej. Uruchamiasz system i sprawdzasz, czy karta jest widoczna w menadżerze urządzeń. Napisz dokładnie w jaki sposób piszczy i w jakiej sytuacji, podaj dokładne piski, z jakich sekwencji się składają.
  Odpowiedz
#13
Nie wykrywa karty niestety... Co dziwne słychać dźwięki z Windowsa jeśli karta jest podłączona, ale obrazu nie ma. Teraz tylko jeden sygnał, czyli tak jak przez całe lata standardowo przy starcie.
  Odpowiedz
#14
W takim razie jedyna droga prowadzi przez diagnostykę płyty głównej i zasilacza, skoro karta była sprawdzana.
  Odpowiedz
#15
Na samym początku wywal ten zasilacz, to totalny szit na dodatek znajduje się na czarnej liście zasilaczy.

Czarna Lista

Jeśli wcześniej wszystko działało to wątpię aby złącze PCI było uszkodzone, najlepiej włożyć jakąś inną
kartę graficzną i zobaczyć czy działa (jeśli masz taką możliwość), ale zasilacz definitywnie do wymiany.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#16
Tak wiem że odgrzebuje! Ale problem rozwiązany... Odczekać jakiś czas, podpiąć nowy monitor i załączyć. O dziwo działa... Nie żartuje, a myślałem że do wywalenia będzie karta. W ogóle nie rozumiem, od czego to zależy. Wcześniejszy monitor samsung SyncMaster E1920
  Odpowiedz
#17
To nie jest rozwiązany problem, jak dla mnie zasilacz do wymiany, powinieneś też bardzo dokładnie obejrzeć kondensatory na płycie głównej. Możliwe też, że w starym monitorze jest drobną usterka i gdy go podłączasz gdzieś w karcie robi się zwarcie. Takie dziwne usterki wymagają głębszej analizy.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Radeon hd 4850 vs GTS 250 rubin86 1 1 189 07.02.2017, 17:42
Ostatni post: amb00
  Radeon Hd 4850 Pomocy! rubin86 2 1 429 06.02.2017, 21:59
Ostatni post: rubin86
  Karta graficzna po uruchomieniu brak obrazu lecz w trybie awaryjnym jest. Co jest? pandokti 8 3 997 05.10.2013, 19:11
Ostatni post: pandokti
  Sapphire Radeon HD 5970 Toxic. mabud73 4 3 646 01.05.2012, 23:36
Ostatni post: Swordancer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości