Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Rapideo.pl co sądzicie?
#1
Co Sądzicie o stronie Rapideo.pl pobieralnia plików z wielu hostingów jak uważacie-a może znaleźliście lepszą stronę jeżeli tak to podajcie powód dlaczego
  Odpowiedz
#2
Ja wolę tb7
Nie korzystałem z rapideo, ale po prześledzeniu wątków z opiniami doszedłem to wniosku że na tb7 jest chyba w sumie najtaniej.
Dodatkowo mam tam jeszcze kilkanaście giga transferu, tak więc teraz tylko ta strona o ile łącze pozwala.
Bardzo pasuje mi płatność sms.
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#3
Wiesz ja na Rapideo mam ponad 800 Gb też nie narzekam sprawdź względem serwerów i transfeu teraz rapideo ma urodziny dodaje 100% do każdego wykupinego transferu opłaca się uwierz
  Odpowiedz
#4
Pewnie tak, ale teraz konto mi niepotrzebne bo mam za słabe łącze.
Zaglądam na pewne warezowe forum i tam mi generują ;)
Ogólnie wiem że z rapideo ładnie łapie transfer.
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#5
Ja tam z tego korzystam:D
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Podziele się moim kontem na rapideo.pl perla86 0 1 000 25.05.2017, 20:58
Ostatni post: perla86
  20GB co 24h przez 14 dni - rapideo WazzUp 6 1 958 08.03.2017, 01:37
Ostatni post: B0hazard
  Chamsko.pl-co sądzicie o tej stronie. amb00 5 1 578 18.08.2016, 23:19
Ostatni post: Jarus
  Mariusz Max Kolonko, co o nim sądzicie? Swordancer 4 3 395 03.02.2015, 03:59
Ostatni post: Swordancer
  Co sądzicie o serwisie Adwertioweb? tymoteusz2014 0 1 258 22.01.2014, 22:49
Ostatni post: tymoteusz2014

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości