Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Rapidox.pl Alternatywa dla dużych cen transferu
#1
Jesteś nowym użytkownikiem a chcesz pobrać kilka filmów? Nie masz dużo pieniędzy przeznaczonych do kupna transferu?
Oferuję ci nową stronę www.rapidox.pl Pobierasz z wielu serwisów. Płacisz za transfer a nie za konto. Chomik maniac to koszt 11zł poprzez sms. co daje nam 50gb transferu

Przy zakupie za tą samą cenę transferu w www.rapidox.pl otrzymamy 18gb.
W godzinach 02:00 - 08:00 pobierają 30 procent transferu. Czyli da nam to 60gb do wykorzystania.

Nie ściągniesz tego za jednym razem?
Nie ma problemu! Płacisz za to co pobierzesz a nie za to co wkleisz.

Cytat:Dodanie linków do tego formularza nie zabiera od razu transferu z Twojego konta. Dopiero po całkowitym pobraniu pliku.

Chcesz więcej informacji? Zarejestruj się na www.rapidox.pl
[Obrazek: Nwc7AWP.png]
Sygnatura wykonana przez: Rafal07000
  Odpowiedz
#2
Ja polecam RAPIDS.PL czyli tani dostęp do płatnych kont wielu serwisów ( konta Rapidshare, HOTFILE, MegaUpload, MegaVideo, FileSonic i inne).
Są podobne serwisy i programy omijające czekanie i dające szybki transfer
zajepro.pl
RapiDown.pl
i wiele innych, ale niegdzie nie jest tak tanio i dobrze jak w rapids.pl
Wiem bo sprawdzałem :) (na innych serwisach np masz okteslony czas na wykorzystanie doladowania) albo drogie doładowania.
Na rapids.pl na 9.50 PLN mamy 300 GB transferu z RAPIDSHARE w godz 2.00-10.00

Kiedyś sciagalem torrenty, ale w wiekszosci transfer byl zalosny,
jednoczesnie trzeba bylo potem udostepniac by sumienie nie gryzlo,
ze jest się pijawką.

Gdy wykupiłem sobie transfer na rapids.pl (jest to serwis dzieki ktoremu nasz bardzo tani dostęp do płatnych kont bez czekania i limitów download miałem 2.5mb/s) to ograniczenia znikneły i zaczalem szukać plików tylko na serwisach wspieranych przez rapids.pl.

rapids.pl umożliwia pobieranie danych z wielu popularnych hostingów plików takich jak Rapidshare, HOTFILE, MegaUpload, MegaVideo, FileSonic i wiele innych. Uzywam od kilku miesiecy i jestem zadowolony, a wydalem dopiero 4zł.
Za 2 zł masz u nich nawet do 50 Gb w transferu w nocy (Happy Hours do 90 % taniej
Rapidshare od godz. 2 do 10 pobiera tylko 10 % z transferu), a jak skorzystasz z polecania i programu partnerskiego to dodatkowe GB wpadają migiem. Zbierasz punkty za doladowania, za polecanych ludzi, a potem pkt możesz wymieniać na transfer lub KASĘ i nagrody, czyli można nawet na nich zarobić. Kiedyś mieli awarie przez 3 dni i potem dostałem od nich gratis 100Gb.

Załóż konto, a dostaniesz gratis 200mb na przetestowanie łącza. - może będziesz zainteresowany tą ofertą. Na pewno warto chociaż wypróbować

http://rapids.pl/
Wdzięczność - najpiękniejcza waluta na świecie.
Jeśli masz szybkie łącze i chcesz ściągać z kilkudziesięciu serwerów uploadowych bez limitu prędkości, przetestuj TO:
[Obrazek: new_400x50.jpg]
  Odpowiedz
#3
rapids.pl daje duże udogodnienia przy pobieraniu z rapidshare.com a tu masz i chomika.

Dodam że na rapidox dają 500mb na start
[Obrazek: Nwc7AWP.png]
Sygnatura wykonana przez: Rafal07000
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Wink Abelhas.pt alternatywa dla Chomikuj.pl Caesar91 2 6 777 11.03.2015, 20:49
Ostatni post: Caesar91
  MegaSzafa.com alternatywa dla chomikuj, darmowa hughes87 23 23 303 05.03.2015, 16:40
Ostatni post: MrPsycho
  Dodane.pl - darmowe pobieranie, alternatywa chomikuj TerraNova 3 21 304 06.12.2014, 23:07
Ostatni post: grafik_com
  3GB.PL Czyżby alternatywa Chomikuj.pl? Michał 34 31 108 09.12.2013, 13:35
Ostatni post: pliczek
  T-mobile dane transferu internetowego Mantis98 1 2 292 28.06.2013, 21:21
Ostatni post: closer9

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości