Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Sauna
#1
[Obrazek: 236136-Naukowcy-udowodnili-ze-sauna-moze...54_316.jpg]


Chodzicie czasem do sauny? Od jakiegoś czasu korzystam z tej przyjemności po basenie i jestem strasznie zadowolony. Spodobało mi się. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
  Odpowiedz
#2
Kiedyś częściej korzystałem, teraz wcale. Najgorsze były te pierwsze razy jak się wylewało na siebie beczkę zimnej wody po wyjściu z sauny :D Szok termiczny na maxa!
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
  Odpowiedz
#3
A właśnie w tym sęk. To schłodzenie to cały sens zabawy. Ja po 3h pływania byłem zawsze totalnie zmęczony, oczy mi się zamykały w samochodzie, kiedy wracałem do domu. Teraz, po basenie na 40 min do saunarium i czuje się dużo lepiej. Poza tym, fajnie się pachnie po wyjściu z aromatycznej sauny :)
  Odpowiedz
#4
Sauna dobry wynalazek. 20 minut w środku, potem chlup wody z wiadra i człowiek nowo narodzony ;)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#5
U nas też jest to wiadro z góry, można się oblać, ale ja wskakuję na kilka minut do lodowatej wody. Jest jeszcze opcja z grotą śnieżną, czyli mówiąc krótko - chłodnią, ale tam trzeba dłużej posiedzieć i nie ma takiego szoku. Lepiej się czuję jak dam nura w lód.
  Odpowiedz
#6
Mnie niestety nawet nie stać z drobnego kieszonkowego żeby posiedzieć po pływaniu dłużej w saunie ale po 1h pływania te ok 5 min zawsze się znajduje. Chciałbym mieć takie w domu. Szybko z sauny, i pod przysznic. :PP
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#7
Heh, jest możliwość zrobienia "domowej" sauny. Kto oglądał "The dudesons" wie o czym mówię tylko przy tym sporo roboty i na zimę nie obyło by się bez dobrej izolacji pomieszczenia.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#8
Sauna na własność nie ma sensu. Ile razy się z niej korzysta? Max 3x w tygodniu po tej max godzinie dla hardcorów. Dużo lepszy pomysł to prywatny basen, ale to są już koszta.
  Odpowiedz
#9
Orientuje się ktoś w kosztach skorzystania z sauny? Nie licząc basenu. :)
Będę musiał się wybrać. Czytałem, sauna dobrze hartuje organizm.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#10
U mnie 30gr min.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości