Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Serwer Counter-Strike 1.6 (CS 1.6) 600 FPS [FFA]
#1
Witam, dziś mam wam zaprezentuje bardzo dobrze zapowiadający się serwer cs 1.6 o nazwie cs-return .
Starałem się by wyszło mi to najlepiej i przyznam szczerze że jestem zadowolony ze swojej pracy.

Pewnie spytasz się co jest wyjątkowego w tym serwerze?
- Otóż niektóre serwery są napakowany pluginami, zbędnymi dodatkami które lagują tylko serwer. W mojej składance są tylko najpotrzebniejsze, które umilają grę.

Serwer stoi na dobrej maszynie, więc nie powinno być problemu z łącznością, a w parze idzie mały ping.
W tej chwili jest zbój najpopularniejszych map, np. de_westwood, de_dust2, de_eldorado.
Adminami na serwie jestem ja i mój kolega, więc rekrutacja trwa. Ale we dwójkę staramy się by graczom grało się przyjemnie i miało spędzali czas. Może się jednak zdarzyć że nie będzie nas na serwie. W tej sytuacji gracze kontaktują się z nami przez podany na serwie kontakt. Nigdy nie ignorujemy potrzeb gracza, zawsze staramy się pomóc.

IP serwera - 31.186.81.18:27044

Serwer nie jest zbytnio wypromowany, ma dopiero pare dni. Dlatego zwracam się do waz z prośbą zaproście swoich kolegów na serwer i grajcie systematycznie w zamian dam wam vip'a na 30 dni. Prosze do mnie napisać, kontakt jest podany poniżej.

Steam - xXNegrXx
GG - 44119430
Skype - wgnegr


POMÓŻ NAM! BEZ CIEBIE NAM SIĘ UDA OSIĄGNĄĆ CELU!
  Odpowiedz
#2
Witaj może chciałbyś forum serwera?
[Obrazek: 7HOfJI1.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#3
Link do gt

Mogę ci za oferować reklamę, za jakąś stawkę, coś podobnie jak działa csseti czy wiaderko...
Tylko np: Umowa, że w ciągu paru godzin wbije np.500 graczy a to towja sprawa jak ich zatrzymasz ...
Stop pomagania!
  Odpowiedz
#4
Dzis zaprosilem nexsosa na jego live. Serwer byl full, wiec moze troche graczy przybylo.

Wysłane z mojego GT-S6310 za pomocą Tapatalk 2
  Odpowiedz
#5
Na serwerze ktoś gra jeszcze? Bo w ciągu ostatnich 3 dni przynajmniej raz dziennie na 5 minut wchodziłem i pustka..
  Odpowiedz
#6
Dzisiaj, zaczynam mini reklamę serwera po uzgodnieniu sZczegołów z negrem.. To może parę graczy przybędzie
Stop pomagania!
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowy serwer typu Ogame x200 Maniak 1 1 322 31.05.2013, 12:51
Ostatni post: Czarna_Owca

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości