Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Sezon grzybowy?
#1
Siemanko ludzie!
Ostatnio zdarzyło mi się (dość przypadkiem) być na grzybach.
Chodziłem ok. 40 minut po lesie bez skutku, gdy nagle znalazłem jedno miejsce z
grzybami gigantami :-). Fotki macie poniżej, a jak u Was z grzybami?

[Obrazek: 1-1380564230.jpg]

[Obrazek: 2-1380564230.jpg]

[Obrazek: 3-1380564231.jpg]




// Teraz wszystko musi działać.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#2
Ten grzyb z pierwszego obrazka, taki trochę afrykański Wysmiewa

Muszę przyznać, że nieźle trafiłeś. U mnie jest ostatnio grzybowy szał w okolicy... Zbierają chyba wszyscy, młodzi i starzy, kobiety i mężczyźni. Ja nigdy nie miałem do tego smykałki. Moja dziewczyna w 30 minut potrafi zebrać dwa koszyki, ja w tym czasie ciesze się jak głupi, że dojrzałem gdzieś tam wielkiego... muchomora Auc Chyba nie mam po prostu do tego drygu, ale za to robię dobre naleśniki :diabel
  Odpowiedz
#3
Tak się składa, że byłem w niedzielę i za cholerę nie mogłem znaleźć prawdziwka - same maślaki i kurki. Zdjęć nie wstawię bo grzybki już dawno ugotowane :)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#4
Nicholas, a widzisz trza znać stałe miejsca, tak jak u mnie, za groma nie mogę znaleźć kurki a maślaki czy prawdziwki raz przy razie.
Chodzę regularnie tzn., 2-3 razy na tydzień i za każdym razem jest tych grzybów trochę ze dwa nie duże wiaderka. Godzina, dwie i zaraz wracam, jakbym spędził z 3,4 to byłoby dwa razy tyle, chociaż nie wydaje mi się, bo grzyby lubią rosnąc w tych samych miejscach od kilkunastu lat.
Ps: też miałem napisać o tym temat.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#5
Stałe miejsca powiadasz...

Kiedyś za małolata się wycwaniłem i chodziłem za "starym grzybiarzem". Koszyk po same brzegi :diabel
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#6
Dziś rano udałem się z psami na spacer dla lasu, wziąłem mały kubełek i o dziwo znalazłem dość sporo grzybów, myślałem że nic nie znajdę, góra starego, robaczywego podgrzybka, a tu taka niespodzianka, w weekend także się wybiorę.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#7
Pozazdrościć grzybów :D
A ja nie lubię zbierać grzybów, nigdy nic nie znajduję (czasami może jakąś kurkę)...
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] Staram się pisać poprawnie
  Odpowiedz
#8
Ja długo nie zbierałem grzybów, ale wybrałbym się, bo uwielbiam chodzić po lesie i polować... Na grzyby oczywiście! :)
  Odpowiedz
#9
Ja do lasu chodzę tylko po to by robić ładne zdjęcia :D
Free Your Mind!
  Odpowiedz
#10
Ja też w tym roku byłam kilka razy. Nawet dość sporo znalazłam ale dla mnie najważniejsze w tym wszystkim jest obieranie.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości