Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Shell - pomoc.
#11
tonyviroos napisał(a):Nikt Ci nie zagwarantuje że nie zablokują hostingu np. po 4 dniach od kiedy kupisz konto premium,
Dokładnie. Dzisiaj hosting jest, a jutro może go nie być bo właściciel strony podjął
decyzję o zawieszeniu bądź zamknięciu portalu.
W dzisiejszej dobie różnych perypetii związanych z piractwem, taka działalność to kruchy grunt.
  Odpowiedz
#12
tonyviroos napisał(a):Nikt Ci nie zagwarantuje że nie zablokują hostingu np. po 4 dniach od kiedy kupisz konto premium, teraz trudno stwierdzić czy nie zablokują.

Biorę to pod uwagę, jednak wolę stracić punkty niż złotówki.

  Odpowiedz
#13
Ja wymieniam punkty na konta premium ale niestety nie daję gwarancji na to czy hosting nie zostanie zamknięty. Daję jedynie gwarancję na poprawne działanie konta przez okres na jaki zostało wykupione (pod warunkiem że hosting nie zostanie zamknięty).
  Odpowiedz
#14
tonyviroos napisał(a):Ja wymieniam punkty na konta premium ale niestety nie daję gwarancji na to czy hosting nie zostanie zamknięty. Daję jedynie gwarancję na poprawne działanie konta przez okres na jaki zostało wykupione (pod warunkiem że hosting nie zostanie zamknięty).

Oczywiście nie miałbym do ciebie pretensji jakby zamknęli hosting - wiadomo, że mogą zamknąć w każdej chwili.
Jednak patrzę na twojego chomika i jeżeli wymieniasz tylko te serwery które masz w tej tabeli to jedynie hotfile jest jeszcze działającym serwerem ;/

Co powiecie na temat tego serwera:
http://ishell.pl/index.php/konta-shell-z...ferta.html
Nie pisze ilości osób na serwerze czy to znaczy, że jeżeli tam jest 100Mbit i obsadzą powiedzmy 5 osób to mam 1/5 z tego ? czy to 100gwarantowane?
  Odpowiedz
#15
Konta premium które mam w ofercie zmieniają się każdego dnia, tabela jest nieaktualna ale z braku czasu nie miałem kiedy jej uaktualnić.
Na dzień dzisiejszy mam konta: turbobit.net, uploaded.to, extabit, rapidshare, hotfile, oron, i kilka do stron xxx.

Odnośnie oferty ishell.pl to na 100% jest więcej osób na serwerze niż 5, łącze 100Mbps to łącze do serwera czyli podzielone jest na wszystkich użytkowników serwera.
Poza moją ofertą (nie chwaląc się) nie spotkałem jeszcze innej oferty gdzie użytkownik miałby gwarantowane łącze 100Mbps.
Pierwsze 3 oferty na konta 35.50 i 90GB to jest śmiech na sali, na dobrym serwerze 100GB pobierasz w kilka minut więc nie będziesz miał wolnego miejsca do momentu aż wyślesz wszystko na chomika i skasujesz dane.

Wnioskując po ograniczeniach jakie są w regulaminie zawarte mogę stwierdzić że na serwerze jest od 8 do 12 użytkowników, no chyba że mają serwery z 2GB ram to wtedy max 3 osoby będą na serwerze ale jakość pracy będzie żadna.
  Odpowiedz
#16
hehe a pytałem się dzisiaj na chomiku i dostałem ofertę :

Pojemność 35 GB
Łącze 100Mbps/100Mbps
Transfer miesięczny Nielimitowany
Programy ChomikBox 2.0 (wersja linux), rtorrent, File Uploader
JDownloader, gFTP, WinRAR, rar/zip, FireFox, SMPlayer, MediaInfo
Dostęp VNC (Pulpit Zdalny), SSH, SFTP, FTP
stanowiska jednoosobowe (tylko Ty)
Do tego premium wupload

Za: 800000pkt/miesiac
  Odpowiedz
#17
w takim razie jest to serwer vps a nie konto na dedyku, kolejna sprawa to sam widzisz jakie są ceny w punktach za coś co najwyżej może posłużyć do uruchomienia strony www a nie remote uploadu
  Odpowiedz
#18
(22.02.2012, 22:41)tonyviroos napisał(a): Poza moją ofertą (nie chwaląc się) nie spotkałem jeszcze innej oferty gdzie użytkownik miałby gwarantowane łącze 100Mbps.

Otóż ja jeszcze parę miesięcy temu sprzedawałem takie serwery z gwarantowanym łączem 100Mbps bez limitów procesów, transferu z dyskiem 1TB za 75 zł lub 1 mln punktów. Niestety zrezygnowałem z tego samego powodu co Ty - opłata serwera 75 zł a 1 mln punktów na allegro kosztuje max 80 zł jaki wniosek - 5 zł zysku?

W ofercie miałem serwer z łączem 1Gbit na 8 osób i powiem nie było aż takiej katastrofy, jednak minusem był mały dysk - 100 mb. Serwer kosztował również 1 mln punktów lecz nie spotkałem się na chomikuj.pl z taką lub mniejszą ofertą. 1024Mbps na 8 osób nie było takie złe do tego max 15 procesów pobierania oraz 10 Uploadu. Wszystko działało na NX Client a nie na darmowym VNC.

  Odpowiedz
#19
U mnie na łączu 1Gbit jest max 5 osób i procesów max 35 na download i 20 na upload.
Serwer działa na vnc, nx lub x2go w zależności od upodobań klienta lub jego stopnia zaawansowania (nawet konfiguracja nx dla niektórych stanowi wyzwanie dlatego wolą vnc) ustawiam możliwość łączenia za pośrednictwem jednego z 3 programów, na kilku serwerach mam tylko x2go.
  Odpowiedz
#20
Nie rozumiem co za różnica serwer shell a vps ?
Czy na tym serwerze nie będę mógł wrzucać na chomika?
Czy prędkość nie będzie 100 Mbit czyli tam upload 12,5MB/s

Wiem, że wadą tego jest zdecydowanie pojemność tu nie ma o czym rozmawiać ale chyba wszystko by działało no i serwer na 1 osobę nie na 4-5.
Wiem, że zadaję może głupie pytania (dla tych co się znają) ale jestem w tym zielony a nie lubię kupić czegoś a potem się dowiadywać co mam za szmelc i ile kasy przepadło ;/

Jak możesz i nie jest to dla ciebie problem tony , to podaj mi ofertę kogoś kto sprzedaję za punkty w miarę dobry serwer oczywiście na PW ( bo nie chcę ci tu robić konkurencji) :P
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Konta premium na serwisach typu shell era9889 11 6 596 26.05.2012, 16:56
Ostatni post: WazzUp

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości