Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Skarpetki
#1
Zauważyłam, że nie ma takiego tematu, więc zakładam.

Jakie skarpetki lubicie nosić? Stopki czy raczej tradycyjne? A w kolorze białe czy czarne bądź inne?

Co do siebie mogę powiedzieć, że zawsze noszę stópki (najczęściej jasne) według mnie są wygodniejsze i bardziej "stylowe" do mojego ubioru. ;)
  Odpowiedz
#2
Ja wolę tradycyjne skarpetki nie stopki ale cienkie nic z grubszego materiału i w ciemnych kolorach
  Odpowiedz
#3
Zdecydowanie też wolę dłuższe skarpety takie, które zakrywają kostkę. Bo w krótkich można sobie skórę pozdzierać, w dodatku czasem się zsuwają przy ściąganiu butów a to jest trochę wkurzające.
  Odpowiedz
#4
Mnie stópki w ogóle nie irytują i tylko takie kupuje, i praktycznie w takich chodzę. I również białe lubię. Czasem zakładam też kompresyjne skarpety na kilka godzin.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#5
Generalnie noszę tylko tradycyjne, dłuższe skarpety. Stopki drażnią mnie już nawet wizualnie (przynajmniej w kontekście noszenia ich przez mężczyznę). Poza tym, ze względu na wysoki poziom brutalności użytkowania wszystkiego co założę na stopy, kupuję tylko w kolorze czarnym, nawet konkretnie tej samej firmy (w biedronce - bo wygodne i dość tanio), tak abym w razie uszkodzenia mógł po prostu zastąpić zużytą skarpetę nową. A kolor czarny - jakoś mi tak bardziej pasuje.
  Odpowiedz
#6
Ogólnie noszę stopki, ale jak wychodzę w góry to zawsze zakładam wysokie i termoaktywne skarpety, żeby stopy miały komfort przez X godzin chodzenia.
  Odpowiedz
#7
(26.10.2017, 19:01)Druczh napisał(a): Ogólnie noszę stopki, ale jak wychodzę w góry to zawsze zakładam wysokie i termoaktywne skarpety, żeby stopy miały komfort przez X godzin chodzenia.

możesz zdradzić jakiej firmy ?
  Odpowiedz
#8
Stopki under armoura,a  jak chodzi o te na wyprawy to mam FN [CIACH!] o ile dobrze napisałem ;).
  Odpowiedz
#9
Ja także noszę stopki w różnych kolorach lec z najczęsciej czarne. Jak kupuje skarpetki to tylko markowe, ponieważ jak kupiłam na targu to zaraz się rozciągnęły. Tutaj [CIACH!] są fajne, markowe a także takie :))
  Odpowiedz
#10
Skarpetki, niby banał, ale każdy ma swoje upodobania. Ja na przykład nienawidzę czarnych, nie wiem dlaczego, po prostu aż mnie skręca jak je widzę u kogoś. Jedynie do stroju wyjściowego je zakładam, z konieczności. Częściej jednak białe.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości