Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Skarpetki
#11
Nie ogarniam białych, :D, czarne buty, kurtka koszula, a skarpetki miałyby być białe? :D Nie, tylko czarne i żadnych stopek.
  Odpowiedz
#12
Nie no, do "wyjściowego" stroju muszą być ciemne, ale z moimi codziennymi treningami i tak częściej jestem ubrany luźno ;)
  Odpowiedz
#13
Kiedy skarpetki powinny trafić do prania?
Odp:
Kiedy dadzą się postawić na baczność Haha
  Odpowiedz
#14
Teraz, gdy jest już zimno wolę nosić wyższe kolorowe skarpetki.
  Odpowiedz
#15
Nie noszę skarpet. Konieczną termiczną izolację od otoczenia uzyskuję słomą. Upycham słomę w bucie i czuje się szczęśliwy.
Problem jest przy sandałach i klapkach. Ale z tym też sobie radzę.
  Odpowiedz
#16
(08.10.2019, 03:30)Życzliwy napisał(a): Nie noszę skarpet. Konieczną termiczną izolację od otoczenia uzyskuję słomą. Upycham słomę w bucie i czuje się szczęśliwy.
Problem jest przy sandałach i klapkach. Ale z tym też sobie radzę.

A ja zawsze chodzę boso, więc całkiem, całkiem wyglądamy... Haha
  Odpowiedz
#17
(17.10.2019, 15:35)cyganka napisał(a):
(08.10.2019, 03:30)Życzliwy napisał(a): Nie noszę skarpet. Konieczną termiczną izolację od otoczenia uzyskuję słomą. Upycham słomę w bucie i czuje się szczęśliwy.
Problem jest przy sandałach i klapkach. Ale z tym też sobie radzę.

A ja zawsze chodzę boso, więc całkiem, całkiem wyglądamy... Haha

Boso, to super, fajnie.
Może i ja tak spróbuję? Lepiej by mi taniec wychodził :P
Gorzej ze stepowaniem, ale to do opanowania też.
  Odpowiedz
#18
(10.06.2017, 12:19)SNOWDOG napisał(a): Stopki drażnią mnie już nawet wizualnie (przynajmniej w kontekście noszenia ich przez mężczyznę).

Co przypomina mi historię z liceum o kłótni "słynnej pary" (coś jak koszykarz z cheerleaderką w amerykańskich filmach) - otóż poszło o to że latem delikwent do trampek przed kostkę założył zwykłe (wysokie) skarpetki a nie stopki. Więc Panowie uważajcie ;)

A ja dobieram skarpetki według klucza - jeśli jest ciepło: możliwie cienkie stopki, jeśli nie goliłam nóg a spodnie mogą się niefortunnie ułożyć - tradycyjne skarpety (wysokie, za kostkę), jeśli jest zimno - tradycyjne, jeśli idę do pracy - byle całe były ;)
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] Staram się pisać poprawnie
  Odpowiedz
#19
Skarpety to przeżytek, onuce są w modzie teraz
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości