Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Skillet - perełka rocka
#1
[Obrazek: Skillet.jpg]

Zespół Skillet został założony w roku 1996 w Memphis, stanie Tennessee w USA. Styl gry, grupy można zakwalifikować do rocka, rocka chrześcijańskiego, czy też post grunge. W utworach często są zwroty zaadresowane do Boga, aczkolwiek można je interpretować w inny sposób, a mianowicie, że wokaliście chodzi np. o ukochaną osobę. Do tej pory Skillet wydało 9 albumów.

Obecnymi członkami zespołu są:
John Cooper – śpiew, gitara basowa (od 1996)
Korey Cooper – gitara elektryczna (od 1999)
Jen Ledger – perkusja, śpiew (od 2008)
Seth Morrison – gitara elektryczna (od 2011)

Natomiast Byli członkowie to:
Ken Steorts – gitara (1996-1999)
Trey McClurkin – perkusja (1996-2000)
Kevin Haaland – gitara (1999-2001)
Faith Stern – instrumenty klawiszowe, śpiew (2002-2003)
Chris Marvin – gitara, śpiew (2002-2003, 2005-2006)
Drea Winchell – instrumenty klawiszowe (2005-2006)
Lori Peters – perkusja (2000-2008)
Ben Kasica – gitara (2001-2011)
Jonathan Salas – gitara (2011)

Dyskografia zespołu:
1.Skillet (1996)
2.Hey You, I Love Your Soul (1998)
3.Invincible (2000)
4.Ardent Worship (2000)
5.Alien Youth (2001)
6.Collide (2004)
7.Comatose (2006)
8.Awake (2009)
9.Awake and Remixed - EP (2011)






Skillet
to jeden z najlepszych zespołów jaki do tej pory poznałam :). W ich dyskografii znajdziemy zarówno ostro brzmiące kawałki jak i delikatne, nastrojowe ballady. Moim zdaniem najciekawszą piosenką jest Collide, natomiast najciekawszym albumem tego zespołu jest Awake ^^
Ci którzy Cie wspierają, znają na wylot, a jednak nadal kochają...Gdziekolwiek się znajdujesz, Twój świat tworzą Twoi przyjaciele...♥


[Obrazek: 52a49b2b5a5d8.jpg]
  Odpowiedz
#2
Nie znałem tego zespołu wcześniej. Właśnie przesłuchałem dwa kawałki i widzę, że jest godny przesłuchania dyskografii. Collide i Believe, świetne.
  Odpowiedz
#3
Buhay polecam Ci też The Last Night albo Lucy, czy też Awake :) Bardzo ciekawe kawałki^^
Ci którzy Cie wspierają, znają na wylot, a jednak nadal kochają...Gdziekolwiek się znajdujesz, Twój świat tworzą Twoi przyjaciele...♥


[Obrazek: 52a49b2b5a5d8.jpg]
  Odpowiedz
#4
Ciekawe utworki, może nie jest to do końca mój klimat, ale podchodzi pod niego ;) Poza tym, świetne wstawki pianinka...
  Odpowiedz
#5
Kolejny z moich ulubionych rockbandów. Skillet, Theory of a Dead Man, Nickelback.
  Odpowiedz
#6
Świetny zespół, uwielbiam ich :D. Mój ulubiony kawałek to Comatose.
Dzisiaj jest ich koncert w Warszawie.

Nie wierzę że mnie tam nie ma ;(
  Odpowiedz
#7
Będzie jeszcze okazja. Nie łam się ;)

Comatose, hmm, przyjemny kawałek.
  Odpowiedz
#8
Myślę, że Skillet tworzy dość ciekawą muzykę, nie jest to może bardzo w moim guście i trochę zbyt monotematyczne, ale instrumentalnie są dobrzy. I laska na perce <jawdrop>
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  The Rasmus - Kruki Rocka Shina96 4 3 030 23.05.2013, 21:50
Ostatni post: Suicider
  Amaranthe - Czyżby kolejna perełka rocka? Shina96 2 2 471 03.05.2013, 18:37
Ostatni post: Saibo

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości