Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Smaki dzieciństwa
#21
Hmm Ja jak przychodziłem do babci to nie zapomnę jak się jadło racuchy, naleśniki, bardzo dobra kaszę jaglaną z cynamonem, rosołek, krupnik przepyszny, kaczkę z farszem nadziewaną, pierniczki ^^ Aż mi kurcze smaku narobiliście teraz :D
  Odpowiedz
#22
Mój smak dzieciństwa to zdecydowanie talarki robione na piecu kaflowym. :)
  Odpowiedz
#23
Proziaki na masełku robionym, w mojej rodzinie każdy to jadł. U mnie jest tak, że ten przepis jest przekazywany z pokolenia na pokolenie, moja babcia robiła, teraz moja mama, a później pewnie moja żona. :D
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#24
Z dzieciństwem kojarzy mi się bawarka oraz kakao babci ;D
  Odpowiedz
#25
Moje smaki dzieciństwa to zdecydowanie nagus, kasza manna i Kinder Niespodzianka :D
  Odpowiedz
#26
Hmmm... smaki dzieciństwa...
Pierogi mojej mamy. Teraz już jej się nie chce robić. :(
Barszcz czerwony mojej babci. Cudo, którego nikt inny zrobić nie umie tak dobrze, jak ona.
No i kasza manna z sokiem owocowym, prażoki, hyczka, domowe dżemy i brzoskwinie z syropu, które w wielkich słoikach robiła babcia. :) I bitki wołowe w ciemnym sosie, które moja mama robiła na świąteczne obiady. Pycha.
  Odpowiedz
#27
Może ktoś wie czy jeszcze gdzieś ją można kupić w Polsce ?? :) Sprawdziłem allegro i sprowadzanie będzie kosztować przynajmniej 15 zł jednak za gumę to dużo.

[Obrazek: 93613583.jpg]
Niedostępny
  Odpowiedz
#28
(19.02.2016, 15:52)Demanufacture napisał(a): hyczka

Co to jest?
Zaryzykuj i odbierz to, co należy do Ciebie.
  Odpowiedz
#29
Ze słodyczy to mamba, kinder niespodzianka, Nutella oraz takie gumy:
[Obrazek: 11800118_1056067514414695_7386677634877860918_n.jpg]
Z takich zwykłych potraw to raczej nic nie mam.
  Odpowiedz
#30
Hmm smaki z dzieciństwa, niech pomyślę.
Na pewno hubba bubba ta zwijana, gumy w kuleczkach (patrz wyżej), i gumy które miały na sobie ślady bieżnika (przynajmniej tak czytałem, bo dawno ich nie jadłem).
Kasza manna z sokiem malinowym :) Pierogi, gigantyczne ilości :D.
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Smak owoców z dzieciństwa anieeek90 0 1 056 18.05.2016, 08:59
Ostatni post: anieeek90

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości