Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Śmieszne koty :)
#1


Ten kod przechodzący pod drzwiami jest świetny :D
  Odpowiedz
#2


0:50 Haha
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#3
Nie lubię kotów... Nie jarają mnie też filmiki z nimi w roli głównej. Co ludzie w tym widzą? Auc
  Odpowiedz
#4
Free Your Mind!
  Odpowiedz
#5
Krzywdy bym nie zrobił, pogłaskam nawet, ale nie lubię tego fałszywego dziadostwa.
  Odpowiedz
#6
Coś o fałszywości kotów niestety wiem... Rada dla wszystkich: nigdy nie wpatrujcie się kotu prosto w oczy zbyt długo. Może się to skończyć nawet opatrunkiem na oku :D
Free Your Mind!
  Odpowiedz
#7
To już wiem dlaczego na avatarze masz tylko jedno oko :P
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#8
Ja też ostatnimi czasy nie przepadam za kotami, czasami podejdzie do mnie jakiś oprych stary i nie da się to pogłaskać, ani dotknąć, ucieka jak tylko wstaje na nogi, mam małe kociaki to one jako tako, do czasu.
Pies przyleci od razu na zawołanie, a kot, kot ma swoje ścieżki i kryjówki, co do tych filmików to nawet śmieszne. Haha pamiętam jak u mnie w dużym lustrze pies się zobaczył i tak szczękał a po chwili zbił te lustro i uciekł. Haha
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#9
da Vinci napisał(a):ie lubię kotów... Nie jarają mnie też filmiki z nimi w roli głównej. Co ludzie w tym widzą?

Też kiedyś nie lubiłem kotów, ale zauważyłem iż są bystrzejsze od psów. Z oka kota tryska spryt i dominacja, może dlatego większość psów na nie reaguje agresywnie. Kotów nie nauczysz aportować, czy podawać łapę, ale byłby do tego zdolne. Są bardzo zabawne, ale mimo, że psy za wierność cenie bardziej, to koty i tak są dla mnie inteligentniejsze i bardziej zabawne. Robią stos dziwnych wybryków w grupie, jakby miały poczucie humoru. Dziwne...
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Śmieszne nazwy stron internetowych Swordancer 1 5 589 16.02.2014, 12:52
Ostatni post: danielo117o
  Śmieszne zwierzęta Ripper729 0 1 154 23.11.2013, 13:25
Ostatni post: Ripper729
  Przedstawiam Wam moje koty... Nicholas 4 1 611 25.08.2013, 20:15
Ostatni post: Kaiselin
  Przepisy na ciasta śmieszne Kucharek 8 25 366 03.06.2013, 11:38
Ostatni post: interbiznesy
  Tele Gra - śmieszne wpadki Nicholas 0 1 507 18.01.2013, 00:10
Ostatni post: Nicholas

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości