Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Smsownia - darmowe SMS-y
#1
Witam

Kolega podesłał mi ciekawą stronkę, z której można wysyłać za free sms'y do wszystkich sieci, trochę mi się nie chciało wierzyć, ale myślę spróbuje nic nie zaszkodzi.
Założyłem konto podałem nr. (zobaczyłem na koncie tel. czy nie zdarło kasy, ale stan był taki jak przed) spróbowałem wysłać sms'a do siebie i po paru sek. sms dochodzi, co więcej można sobie utworzyć sobie tam listę kontaktów, i można mieć wirtualna komórkę :D
Dodam jeszcze że można też wysyłać sms'y nie rejestrując się, ale jest limit trzeba odczekać od wysłanego sms'a 20min :D
  Odpowiedz
#2
Ciekawy bajer :) Rozdają za darmo premki ale tylko do 21 września, zawsze coś :)
  Odpowiedz
#3
KUFA!
Przeczytałem ten post o 10:49 a promocja trwała do godziny 10:30.
To trzeba mieć szczęście, wniosek? - częściej zaglądać na forum.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#4
(21.09.2012, 20:47)Sebastian napisał(a): KUFA!
Przeczytałem ten post o 10:49 a promocja trwała do godziny 10:30.
To trzeba mieć szczęście, wniosek? - częściej zaglądać na forum.

Witam,

heh mam dobrą wiadomość dla kolegi, gdyż na facebooku napisali tak:

"Na rozpoczęcie weekendu mamy dla Was kolejna dobrą wiadomość. Każdy użytkownik dostaje od nas darmowe 3 dni PREMIUM na SMSy do wszystkich sieci :)

Życzymy miłego weekendu !!!"

Więc premium konta są jeszcze przez 3 dni darmowe.
  Odpowiedz
#5
Kolego pitalka bardzo cenna informacja, pewnie
wielu osobą się przyda. Ode mnie leci + reputacji dla Ciebie
za spostrzegawczość.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#6
Można zdobyć konta premium :
Cytat:1 miejsce - 30 dni premium na nielimitowane SMSy do wszystkich sieci.

2 miejsce - 20 dni premium na nielimitowane SMSy do wszystkich sieci.

kolejne 10 miejsc otrzyma 10 dni premium na nielimitowane SMSy do wszystkich sieci.
Info na temat konkursu tutaj link
  Odpowiedz
#7
super widomość pobrałem i działa/może jeszcze coś nowego?/
  Odpowiedz
#8
Co pobrałeś?

Serwis fajny, polecam też esemesuj.info, identyczny skrypt.

W jednym i drugim brakuje zasadniczej rzeczy, własnego numeru.
  Odpowiedz
#9
Polecam Privsms czy jakos tak. Naprawde warto
  Odpowiedz
#10
Założyłem temat pod dana stronę, a nie wypisywanie innych ;]
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Doładowanie Darmowe Telefonu rubin86 2 1 817 04.02.2017, 20:01
Ostatni post: WazzUp
  Darmowe subskrybcje YT, lajki, twitty, wejścia na strony itp. Robotox 0 2 651 08.01.2016, 21:09
Ostatni post: Robotox
  Dodane.pl - darmowe pobieranie, alternatywa chomikuj TerraNova 3 21 631 06.12.2014, 23:07
Ostatni post: grafik_com
  Darmowe 32 PLN na zakupy - wish.com WazzUp 8 4 701 21.09.2014, 18:53
Ostatni post: Diablo09
  Darmowe startery do różnych sieci GSM. WazzUp 72 15 903 10.09.2013, 19:09
Ostatni post: Mychaty

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości