Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Sony NWZ-B172 - komputer nie wykrywa odtwarzacza
#1
Ostatnio miałem problemy z mp3 (Pentagram Vanquish mini) ponieważ nie chciał się naładować... wymieniliśmy go w sklepie na inny model i tutaj zaczyna się zabawa... Tata wziął Sony NWZ- B172... wszystko fajnie, odtwarzacz super, wreszcie znaleźliśmy rozwiązanie problemu ładowania (nie wiem, czemu w komputerze znajdowało sprzęt, ale nie chciał się ładować... podpiąłem do laptopa siostry i wszystko było ok. Dodam, że to model z wbudowanym akumlatorkiem). Po ładowaniu chciałem go usunąć z komputera poprzez "Bezpieczne usuwanie sprzętu", ale odtwarzacza tam nie było... więc po prostu wyciągnąłem go z USB. Chciałem go włączyć i nie wiem, dlaczego nie da się. Wpiąłem go z powrotem do komputera i tak samo, nie wiem, dlaczego wykrywa teraz jakąś awarię... Wciskałem przycisk reset, ale nie reaguje... Już nie wiem, co mam zrobić... Wie ktoś co się mogło stać?

(PS: sorry, że nigdzie nie ma c z kreską :))
  Odpowiedz
#2
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, wogóle odtwarzacz ci nie działa czy jak ??
  Odpowiedz
#3
nie działa... nie chce się włączyc
  Odpowiedz
#4
A reaguje jak podłączysz pod USB świeci się coś czy nie ??
Bo dziwne to troszkę Mysli
  Odpowiedz
#5
Tzn miga a w komputerze wyskakuje że system windows nie rozpoznaje urządzenia czy coś w tym stylu... tyle że przy pierwszej próbie ładowania wszystko było ok... tylko po skończeniu ładowania u siostry na laptopie, gdy wyciągnąłem odtwarzacz zaczeły się problemy
  Odpowiedz
#6
Miałes płytkę dodaną do odtwazacza, jeśli tak zainstaluj oprogramowanie na kompie i wtedy podepnij może wtedy będzie działało :)
  Odpowiedz
#7
nie miałem żadnej płytki...
  Odpowiedz
#8
(03.06.2012, 20:22)Amycus96 napisał(a): nie miałem żadnej płytki...

To nie wiem, powinna być taka mała płyta na której znajdują sie jakieś sterowniki i oprogramowani, jak masz to na gwarancji to oddaj niech zrobią coś z tym :)
  Odpowiedz
#9
Był jedynie program przez który mogę sciągnac instrukcje itd... nie było tam chyba żadnych sterowników

EDIT: Dziś tata wymienił w sklepie i przyniósł taką samą... po ładowaniu i wgraniu plików wszystko narazie chodzi bez zarzutów... widocznie tamta miała jakąś wadę :) Temat do zamknięcia a Lucyfer jak zwykle reputka dla ciebie :) i wielkie dzięki za pomoc :)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  back track 4 nie wykrywa karty wifi pandokti 0 967 29.08.2013, 22:03
Ostatni post: pandokti
  Komputer a bezpłodność Paulina 14 5 602 30.06.2012, 20:15
Ostatni post: Vilandra

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości