Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Spacer po wodzie
#1
  Odpowiedz
#2
Chodzą po pleksie, kiedyś to widziałem.



  Odpowiedz
#3
Widziałem kiedyś chrisa angela robiącego ten trik, tylko że on zrzucił buty.Więc coś by tu nie pasowało skoro miałby pleksę pod stopami.

[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#4
Alleluja! Haha Dynamo chodził chyba po palach, nie pleksie. Najlepszy był gość z afro, rozwalił mnie. Haha
  Odpowiedz
#5
Suicider napisał(a):coś by tu nie pasowało skoro miałby pleksę pod stopami.
zobacz ze daje większy krok .. :D
---
  Odpowiedz
#6
Stare jak świat, milion razy to widziałem.
Ci ludzie którzy pływają w tym basenie, w filmiku podanym przez Suicidera wiedzą o co chodzi, bo to już jest ustawione.
Szkło akrylowe i co jakiś czas odstęp, aby ktoś mógł przepłynąć, co staje się jeszcze bardziej wiarygodne. Gdyby tych osób tak nie było to musieliby z dala to nagrywać, ponieważ ta woda nie ruszałaby się tak. No i gdzie te odstępy, to większy krok postawiony.

Człowiek nie będzie chodził po wodzie, jak po ziemi. A jeśli już to robi, to czymś się wspomaga i można to wytłumaczyć.
To jest iluzja, jedną sztuczkę można rozwiązać raz-dwa, a na inne potrzebujemy więcej czasu, aby je rozgryźć.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#7
Wy chyba nie znacie znaczenia słowa prank - wkręt, żart, więc wiadomo od początku, że po czymś chodzi ...
  Odpowiedz
#8
My po prostu ustalaliśmy po czym chodzą Ci panowie. ;)
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#9
To też jest niezłe :)

  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości