Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Sprawdź czy jesteś uzależniony/uzależniona od internetu
#11
74 %
:o czemu tak mało :(
[Obrazek: 7HOfJI1.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#12
Jeszcze w marcu/kwietniu miałem podobny wynik do Ciebie Huczu, nie wspominając już o zeszłym roku ile czasu spędzałem przed komputerem z biegiem czasu się to zmieniło i mam nadzieje że kiedyś zejdę poniżej 40, bez większego przymusy tak o :)
Pytania jak pytania, w sumie oglądanie Telewizji dużo ma do uzależnienia internetowego, to samo Twoi znajomi na gadu gadu.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#13
40% - wydaje mi się, że nie jest ze mną aż tak źle. Mam nadzieję, że z czasem zejdę poniżej tych 40%. Niektóre pytania były dość dziwne, to muszę przyznać. No bo oglądanie telewizji nie jest chyba powiązane z uzależnieniem od internetu.
  Odpowiedz
#14
truskafffkaaa, no a ja myślę że trochę ma, zależy też czy oglądasz telewizje przy włączonym komputerze, ja rzadko.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#15
Aż wstyd się przyznać :P, czas na odwyk:

[Obrazek: Screenshot_2013_10_14_15_01_55-1381755868.png]
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#16
P@weł, ja na ogół nie oglądam telewizji, bo mam swoja teorię co do tego, no ale tutaj nie o mnie chodzi. Nie wiem, może to ma też powiązanie z tym, że jeśli nie oglądamy czegoś w telewizji, to oglądamy to w internecie, np. seriale. Nie mam pojęcia. No ale przecież nie będę się nad tym rozwodzić. Test, jak dla mnie wyszedł pozytywnie i to jest dla mnie najważniejsze :)
  Odpowiedz
#17
Prawda jest taka, że w dzisiejszym świecie wszyscy jesteśmy uzależnieni od internetu. Bez niego ani rusz!
  Odpowiedz
#18
56% Moim zdaniem nie jest źle, myślałem że będzie gorzej ;]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#19
Prawda, Sword. Wystarczy sobie zadać pytanie, jak wyglądałoby nasze życie bez internetu? Ciężko. Ja w jakimś stopniu na bank jestem uzależniony od sieci, ale nie jest to jakieś maniakalne natręctwo, podczas którego kiedy mam awarię neta, trzeba mi podawać leki uspokajające. Przede wszystkim praktyczne podejście do sprawy. Sieć ułatwia życie, służy jako pomoc w każdej możliwej dziedzinie, dlaczego więc rezygnować z tego? Moim zdaniem większy problem mają ludzie, którzy siedzą przed kompem często bez celu, klikając po różnych stronach z nudów. Takiego stanu na szczęście jeszcze nie złapałem, zawsze mam co robić, a jak złapię chwilę wolnego, chwytam za książkę, czy lecę coś ogarnąć. Test jest słabej jakości. Potrzeba dużo więcej informacji, aby stwierdzić dokładnie uzależnienie człowieka.
  Odpowiedz
#20
19%, jak na mnie to i tak dużo.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Question Facebook - Czy jestem uzależniony? Szymon 10 3 670 10.05.2015, 21:57
Ostatni post: Demanufacture
  Jakim jesteś znakiem zodiaku? Vilandra 40 13 907 13.03.2015, 22:52
Ostatni post: Demanufacture
  Jesteś zadowolony/a ze swoich zarobków? Nicholas 2 1 753 30.04.2014, 15:56
Ostatni post: Marceli
  HIT FACEBOOKA! Sprawdź czy jesteś naćpany?! Karol 5 3 664 06.05.2012, 21:06
Ostatni post: Diablo09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości