Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Sprawdź czy jesteś uzależniony/uzależniona od internetu
#21
A ja to kiedyś miałem tak że siedziałem po 7-8h godzin dziennie, ileś dni tam z rzędu to chyba były wakacje 2012 była jakaś awaria komputera nie miałem internetu ponad 3 miesiące i jakoś żyłem, nie panikowałem w ogóle, aczkolwiek mógłbym inaczej spędzić czas niż tylko wypad na ryby po raz n-ty z rzędu. Podsumowując, internet jest, jest dobrze nie ma internetu również jest dobrze.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#22
Mi chodzi raczej o kwestię samego życia. Często robimy przelewy internetowe, korzystamy z allegro, ściągamy różne dokumenty do druku, sprawdzamy rozkłady pkp i pks, uczymy się dzięki ogólnodostępnej wiedzy, rejestrujemy się na uczelniach itd. Gdyby sieć padła, to na Ziemi zapanowałby chaos. Po prostu świat ludzi nie może już bez tego istnieć tak jak istnieje teraz, tak samo jak bez ropy, czy sklepów spożywczych. Masa ludzi straciłaby pracę, bo wielkie firmy bez internetu by upadły, ludzie zaczęliby z tego powodu głodować, inflacja, zadłużenie, światowy kryzys. To jest już globalne uzależnienie.
  Odpowiedz
#23
34% Czyli chyba jestem zdrowy.
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#24
Dziwne te pytania. :P

37% :)
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#25
O cholera 60%. Siekiera i kabla trza ciąć puki jeszcze nie jest za późno :D

[Obrazek: 1434394800_1382042717.png]
  Odpowiedz
#26
Haha a ja 66 % :D
  Odpowiedz
#27
Sporządziłem coś takiego, można to wkleić do pierwszego postu, myślę że się spodoba, poprawki mile widziane ;)


0-11%
  • Co to jest internet? Bardzo rzadko kiedy włączam komputer, w ogóle mnie to nie interesuję, wolę telewizor, przyrodę itp, komputer nie dla mnie...

12-23%
  • Internet w Twoim życiu nie odgrywa większej roli, można powiedzieć że jest on zbędny, aczkolwiek wykorzystujesz go przy odrabianiu lekcji, czasami też przejrzysz aktualne oferty sprzedaży/kupna na stronach typu allegro.

24-40%
  • Można powiedzieć że internet to Twoje okno na świat, stąd czerpiesz wiedzę, odsłuchasz jakiegoś nagrania lub filmiku na stronach do tego przeznaczonych, czasami popykasz w jakąś grę lub porozmawiasz z kumplem przez gg.

41-55%
  • Przy ekranie komputera spędzasz czasami aż po kilka godzin, poznajesz nowych ludzi na forach internetowych, piszesz ze znajomymi np na Facebooku, grasz w gry internetowe przy których spędzasz kawał swojego czasu przy komputerze. Można powiedzieć, że jesteś w pewnym stopniu uzależniony. Staraj się wolny czas przeznaczać dla rodziny lub znajomych, z którymi możesz gdzieś wyjść czasami, a internet jest zawsze w pobliżu do którego w każdej chwili masz dostęp.

56-74%
  • Sieć w Twoim życiu odgrywa bardzo dużą rolę, przerzuciłeś się z Tv na internet, oglądasz tam aktualne wiadomości/informacje z kraju i ze świata, śledzisz seriale online na wszelkich aplikacjach. Spędzasz bardzo dużo czasu na rozmowach przez skype, gg i innych komunikatorach. Nie ulega wątpliwości, że jesteś uzależniony od internetu. Staraj się jak najwięcej wolnego czasu przeznaczać na zabawę i ruch, chociażby wyjście z psem na spacer, piłka, rower ogólnie sport.

75-88%
  • Wiem że spędzam bardzo dużo czasu przy komputerze czasami aż do kilkunastu godzin, internet mnie wciągnął i to bardzo, jest mi trudno wyjść gdzieś razem z kolegami lub z rodziną. Denerwuje się gdy nie mam dostępu do internetu, ponieważ tam mogę zawsze coś ciekawego znaleźć lub zagrać w wybraną grę, często odwiedzam fora internetowe na których piszę i poznaję nowych ludzi, bez internetu mój świat byłby szaro bury. Musisz się uważnie zastanowić co robisz, spędzam przy ekranie komputera kilkanaście godzin, to szkodzi Twojemu zdrowiu, jesteś aż tak uzależniony że nawet nie odczuwasz głodu a nawet potrzeby fizjologicznej, jadasz przy ekranie komputera, wracasz ze szkoły lub pracy i pierwsze co robisz, to zasiadasz przed komputerem. Uprawiaj sport i ogranicz czas przy komputerze, powodzenia!

89-100%
  • Jesteś aż tak uzależniony że czasami nie wiesz która jest godzina bez patrzenia na zegarek, przy komputerze jadasz, zasypiasz i czasami wstajesz, denerwujesz się gdy stracisz zasięg nawet na chwilę, na dłuższą metę jesteś bardzo agresywny, wszystko i wszyscy wokół Cię denerwują. W szkole lub w pracy myślisz tylko o tym, co będziesz robił w domu jak wrócisz, czasami korzystasz też z internetu poza domem, nawet w trakcie lekcji. Rozmawiasz z przyjaciółmi zazwyczaj o swoim komputerze i sprzęcie przy którym siedzisz kilkanaście godzin. Problem jest aż tak zakorzeniony że musisz zaczerpnąć pomocy psychologa, poważnie zastanów się co robisz, internet, to też nałóg, z którego można wyjść, pamiętaj!
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#28
Paweł, ciekawa inicjatywa, ale popraw liczne niedociągnięcia, mam tu na myśli mikro błędy, literówki itd ;)

Masz i mnie plusa za włożoną w to pracę :)
  Odpowiedz
#29
Zawsze jak coś pisze, gdziekolwiek to popełniam w pewnym stopniu literówki, przejęzyczenia - zostało mi to pewnie po tej dysleksji którą miałem przez całą podstawówkę, niepoprawne składanie zdań oraz błędy ortograficzne, używam też dość specyficznej gwary w pisaniu, ale że staram się pisać poprawną Polszczyzną więc unikam tego.
Dzięki, pomyślałem sobie że to niepotrzebna praca, ale może się komuś może przydać, w wolnym czasie poprawie. ;)
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#30
Cytat:Twoje uzależnienie od internetu:
34 %

Myślałam, że będzie gorzej ;)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Question Facebook - Czy jestem uzależniony? Szymon 10 3 670 10.05.2015, 21:57
Ostatni post: Demanufacture
  Jakim jesteś znakiem zodiaku? Vilandra 40 13 907 13.03.2015, 22:52
Ostatni post: Demanufacture
  Jesteś zadowolony/a ze swoich zarobków? Nicholas 2 1 753 30.04.2014, 15:56
Ostatni post: Marceli
  HIT FACEBOOKA! Sprawdź czy jesteś naćpany?! Karol 5 3 664 06.05.2012, 21:06
Ostatni post: Diablo09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości