Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Stabilny hosting
#1
Poleci mi ktoś jak najbardziej stabilny hosting dzięki któremu stronka nie padnie w momencie wysokiej liczby odwiedzin?

Potrzebuję bardzo twardego serwera, ponieważ ilość osób online może sięgać kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu tysięcy w danej godzinie.

Czekam na propozycje.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#2
Osobiście polecam dhosting.pl
Jest bardzo stabilny :)
Działa na nim portal webroad.pl/ a tam odwiedziny są bardzo duże :)
[Obrazek: 7HOfJI1.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#3
Nicholas napisał(a):ilość osób online może sięgać kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu tysięcy w danej godzinie.
Skoro przewidujesz taki ruch to pozostaje jedynie dedyk, żaden hosting współdzielony nie da rady przy nawet kilku tysiącach online jednocześnie, VPS w zależności od konfiguracji ale jeśli strona generuje dużo query do bazy i ruch wewnętrzny dla jednego usera to też nie da rady przy kilkunastu tys userów online.

HuczuHucz napisał(a):Osobiście polecam dhosting.pl Jest bardzo stabilny Usmiech
Skąd wiesz że taki stabilny ? Testowałem od nich jeden hosting i padał przy ledwo 300 userach online gdzie np. w securityhost ta sama konfiguracja dawała radę spokojnie na 600 userach online.

Nicholas napisz coś bliżej odnośnie serwisu jaki chcesz hostować to podpowiem dokładniej co będzie dobrym rozwiązaniem lub ewentualnie "podzielę się" miejscem na moich dedykach.
  Odpowiedz
#4
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#5
mam kilka dedyków w kilku lokalizacjach, jeśli stream ma być na Polskę to mogę "odstąpić" swojego dedyka bądź jego część w Polskiej lokalizacji, maszyny są moje więc nie pobinno być problemów z padami serwera, spokojnie 20 tys userów online powinno dać radę bo tyle mam często na stronce z kamerkami xxx i stream idzie od userów do userów.
Jak coś to pisz na PW ile możesz wydać i na jaki okres potrzebujesz serwer to przygotuję ofertę.
  Odpowiedz
#6
Możesz założyć np. konto na Firehost - dają 14 dni testu. Za 80 GB tramsferu zapłacisz 80 zł rocznie.
Wybierasz pomiędzy DA, a cpanel - nie znam drugiego hostingu, który coś takiego oferuje.
  Odpowiedz
#7
Czy ten serwer wytrzyma takie obciążenie? 80GB wystarczy?
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#8
Hekko.pl - korzystam od 4 lat i wytrzymuje wszystko. W ciągu ostatnich kilku miesięcy ani razu nie przestał działać serwer. Mogę polecić z czystym sumieniem.
  Odpowiedz
#9
zanbox nie wiem czy dobrze napisałem to hosting idealny pod dużą liczbę użytkowników i takie nagłe skoki alal wykop efekt dużo popularnych stron i blogów na nim się hostuję a płacisz za UV.
  Odpowiedz
#10
zenbox.pl

Wygląda ciekawie dlatego, że można sobie dobrać pakiet pod UV. Przyjrzę się, dzięki.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dobry hosting pod forum dyskusyjne Rojter 22 6 165 13.04.2019, 20:41
Ostatni post: Swordancer
  Jaki polecacie Hosting na forum? Bonholt 21 7 860 01.03.2017, 17:20
Ostatni post: Łukasz Miarczyński
  Darmowy Hosting Szymon 23 12 003 18.11.2013, 13:15
Ostatni post: endriu888
  Hosting wraz z domeną Marcin-2012 3 2 562 28.10.2013, 16:31
Ostatni post: kilon
  Jaki hosting w UK? maxx 1 2 223 28.10.2013, 16:30
Ostatni post: kilon

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości