Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Stadion Narodowy - Gotowy czy nie?
#1
Zdjęcie zrobione jakieś 30 minut temu, a więc bardzo aktualne.

[Obrazek: Stadion-0_rpasaae.jpg]

Oficjalnie budowa jest już ukończona, ale prace na stadionie i wokół niego jeszcze będą trwały przez kilka tygodni. Planowo główna polska arena Euro 2012 miała zostać oddana do użytku z końcem czerwca 2011, jednak z powodu wadliwie wykonanych schodów (naprawa kosztowała 8 mln złotych) termin przesunięto na koniec listopada. W całą sprawę zaangażował się premier Tusk ( no to przerąbane) który zagwarantował że obiekt zostanie oddany do użytku z odpowiednim wyprzedzeniem. No tak we wtorek oficjalnie gotowy, 17 grudnia zaplanowano oficjalne otwarcie, ale tak patrzę i patrzę i nie widzę murawy!!! Ludzie ktoś podpie... murawę!!! Tak, tak na stadionie nie ma murawy i to jest problem, dopiero w przyszłym roku zaplanowano położyć zielony dywanik. Ale położenie dywaniku to jeszcze nic, ten dywanik musi się jeszcze ukorzenić, zaaklimatyzować i takie tam dyrdymały. A co z zaplanowanym meczem o Super Puchar Polski, co z zaplanowanym meczem z Portugalią? Marcin Herra, prezes spółki PL.2012 nie ukrywa, że przykład Gdańska, gdzie PGE Arenę otworzono za szybko, zmusza do zachowania ostrożności. Narodowe Centrum Sportu chce mieć wszystkie pozwolenia i pozytywne wyniki kontroli zanim podejmie decyzję o otwarciu. A co na to Narodowe Centrum Sportu?

[Obrazek: image.php?src=b_1471753799.jpg]

Cytat:Oczekujemy od wykonawcy przekazania całej dokumentacji i pozwoleń, kilka dni zajmie analiza tego – tłumaczy Daria Kulińska, rzeczniczka NCS. – Przygotowujemy już wniosek o dopuszczenie stadionu do użytkowania i będziemy czekać na ostateczną decyzję Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego – dodaje.



[Obrazek: image.php?src=b_302810868.jpg]

[Obrazek: image.php?src=b_259956494.jpg]

Podsumujmy, nie ma trawki, tereny dookoła stadionu nie są zagospodarowane, i na pewno już nie będą, podobno zamiast terenów zielonych i innych zaplanowanych atrakcji już nie zdążymy zorganizować, będzie natomiast ładny bielutki żwirek. Nie mamy murawy na stadionie, ale chyba będzie co, jak myślicie? Nie mamy jeszcze nazwy dla stadionu (czekamy kto więcej zapłaci?), i nie wiemy jeszcze kto zaśpiewa na inaugurację obiektu. Mamy natomiast gwarancje premiera Tuska, że będziemy gotowi.

[Obrazek: image.php?src=b_51772076.jpg]








Tu możecie sobie zrobić wirtualny spacer po stadionie
  Odpowiedz
#2
Z zewnątrz jest beznadziejny. Sprawia wrażenie niedokończonego.
Te nieregularne kolory "paneli" są tandetne.

Nie lepiej było zrobić górną część białą, a dolną czerwoną na wzór polskiej flagi?
Myślę, że wyglądał by znacznie lepiej.
Niedobrze, gdy rozum jest specjalistą od krótkich dystansów.
  Odpowiedz
#3
A czy te panele to nie są przypadkiem "zasłony" robocze ? :D ?
---
  Odpowiedz
#4
Niestety tak ma to wyglądać, w zamyśle miał przypominać biało - czerwony koszyk wiklinowy, a wyszło tak jak widać.
  Odpowiedz
#5
Loże VIP na dzień 23 marca 2011
[Obrazek: Narodowy-_rpqaqxh.jpg]

to żółte na suficie to ja robiłem wełna ;)

[Obrazek: Narodowy-_rpqaqxx.jpg]
Wpieniało mnie że w Necie telewizji mówili o Tych lożach że są skończone a ja tam byłem i widziałem co się robi i jak

Tak Wyglądał Stadion w Warszawie - 23 marca 2011
[Obrazek: eb595_Stadion-Narodowy-w-Warszawie---23-marca-2011.jpg]
[Obrazek: pw27_Stadion-Narodowy-w-Warszawie---23-m...11-(1).jpg]
[Obrazek: nh977_Stadion-Narodowy-w-Warszawie---23-...11-(5).jpg]
[Obrazek: cv816_Stadion-Narodowy-w-Warszawie---23-...11-(7).jpg]
[Obrazek: ht104_Stadion-Narodowy-w-Warszawie---23-...11-(8).jpg]
[Obrazek: mf808_Stadion-Narodowy-w-Warszawie---23-...11-(9).jpg]
[Obrazek: xi593_Stadion-Narodowy-w-Warszawie---23-...1-(10).jpg]
[Obrazek: sx36_Stadion-Narodowy-w-Warszawie---23-m...1-(11).jpg]
[Obrazek: kx761_Stadion-Narodowy-w-Warszawie---23-...1-(12).jpg]
[Obrazek: lc844_Stadion-Narodowy-w-Warszawie---23-...1-(13).jpg]
[Obrazek: tk535_Stadion-Narodowy-w-Warszawie---23-...1-(14).jpg]
[Obrazek: kd413_Stadion-Narodowy-w-Warszawie---23-...1-(15).jpg]
[Obrazek: lh319_Stadion-Narodowy-w-Warszawie---23-...1-(16).jpg]
Trwa montaż dachu na Stadionie - 23 marca 2011
[Obrazek: hy789_Trwa-montaz-dachu-na-Stadionie-Nar...a-2011.jpg]
[Obrazek: ph29_Trwa-montaz-dachu-na-Stadionie-Naro...a_2011.jpg]
[Obrazek: jx502_Trwa-montaz-dachu-na-Stadionie-Nar...a-2011.jpg]
[Obrazek: lm966_Trwa-montaz-dachu-na-Stadionie-Nar...a-2011.jpg]

Kto wie coś w temacie "LEKKIEGO STROPU" ?? jak woda weszła w zbiorniki co miały być wypełnieniem stropu by był lżejszy i rozsadził te pojemniki mróz :D takie dziury cieśle wykuwali że pół chłopa wchodziło i tak co parę metrów :D szkoda że fotek nie mam... (dziury były na P4) jak ktoś kojarzy ;)


a tak wygląda Stadion Narodowy w Warszawie 4 listopad 2011 (Samsung_Avila)
cdn.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Stadion Narodowy - Nareszcie? tungar 0 2 519 29.12.2011, 16:50
Ostatni post: tungar
  Areny Euro 2012 - Stadion Olimpijski w Kijowie tungar 0 2 638 05.12.2011, 04:10
Ostatni post: tungar
  Areny Euro 2012 - Stadion Metalist w Charkowie tungar 2 2 730 04.12.2011, 00:12
Ostatni post: tungar
  Stadion w Kijowie gotowy tungar 0 2 678 08.10.2011, 21:25
Ostatni post: tungar

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości