Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Świadome sny
#21
Ja może nie tyle mam świadome sny, ale bardzo realistyczne, i czasem naprawdę bardzo dziwne o.O
  Odpowiedz
#22
Mi też się kiedyś przyśniło, że mam świadomy sen. Na początku snu jadę w pociągu i wszystkich w przedziale namawiam, abyśmy trenowali świadomy sen. Zgodzili się.
Przykrywamy się kołdrami i śpimy w przedziale, zasypiałem z intencją, że będę miał świadomy sen i gdy sie pojawił, to tak się podekscytowałem, że się obudziłem. Tylko od razu w realu i zastanawiałem się gdzie pociąg i przedział. HEHE. Prawie INCEPCJA.
Wdzięczność - najpiękniejcza waluta na świecie.
Jeśli masz szybkie łącze i chcesz ściągać z kilkudziesięciu serwerów uploadowych bez limitu prędkości, przetestuj TO:
[Obrazek: new_400x50.jpg]
  Odpowiedz
#23
Haha dobre, miałem raz podobnie. Obudziłem się w swoim pokoju, popatrzyłem na zegarek w telefonie i zrozumiałem, że zaspałem na ostatni termin wpisu do indeksu z jednego przedmiotu. Później zerwałem się do wyjścia w nadzieii, że wykładowcę jeszcze złapię i nagle obudziłem się w łóżku ponownie, 1,5h przed tym kiedy miał zadzwonić budzik.
  Odpowiedz
#24
Ja miałem tak, że śniło mi się, że ktoś wbiega do mojego pokoju prosto na mnie i w tym momencie się obudziłem patrząc z identycznej perspektywy i kąta, ale tej osoby oczywiście już nie było ;)


  Odpowiedz
#25
Uzyskałem parę razy świadomy sen, po uprzednim paraliżu przysennym.
Pamiętam jak raz gonili mnie bandyci, a ja sobie wymyśliłem że latam, wymyślałem dziwne bronie.
Czasem mam tak że w jakimś koszmarze uświadamiam sobie że to sen po jakimś czasie i się budzę. Może to podchodzi pod jakąś klasyfikację :P Ale to chyba większość osób ma.
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#26
Ja przez długi czas próbowałam uzyskać świadomy sen, ale nigdy mi się to nie udało, więc odpuściłam. I właśnie wtedy przyśniło mi się, że spotkałam koleżankę z dawnych lat. Pomyślałam wtedy: "To musi być sen, przecież ona nie żyje". Ciekawe jak rozwinęłaby się akcja, gdyby nie zadzwonił budzik...
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  LD - czyli świadome śnienie Vilandra 10 5 191 15.10.2012, 23:22
Ostatni post: bedi25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości