Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Tablet do 350 zł
#21
Tak, ale chcę coś w miarę przyzwoitego i nie drogiego, bo zbieram na laptopa, a że chciałbym coś nowego mieć przed kupnem lapka to dlatego zbieram na jakiś niedrogi tablet ;)

EDIT: A lepiej kupić jakiś tablet w granicach 500-600zl chińskiej marki czy jakościowo troszkę gorszy, ale np Asus, Acer czy jakąś inna dosyć znaną marke?
  Odpowiedz
#22
(21.10.2012, 22:27)Imcoran napisał(a): Tak, ale chcę coś w miarę przyzwoitego i nie drogiego, bo zbieram na laptopa, a że chciałbym coś nowego mieć przed kupnem lapka to dlatego zbieram na jakiś niedrogi tablet ;)

EDIT: A lepiej kupić jakiś tablet w granicach 500-600zl chińskiej marki czy jakościowo troszkę gorszy, ale np Asus, Acer czy jakąś inna dosyć znaną marke?

Jeżeli już lepszej marki, to odłóż więcej kasy i kup wypasiony. W tańsze modele znanych marek też nie ma się co pchać, bo chinole wkładają do swoich coraz lepsze bebechy. Luknij sobie na tabletowo.pl co nowego pojawi się w listopadzie, m.in ten Plug o którym pisałem wyjdzie w wersji 10 cali z parametrami o niebo lepszymi od poprzednika, za niecałe 900 zł. Tak samo będą nowe modele Window, pewnie Ainol i GoClever też coś szykują. Jak już koniecznie chcesz znaną markę to może lepiej poszukaj używek Samsunga czy Acera, ale tych droższych modeli.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Witam Etui Pod Tablet perla86 0 955 22.09.2017, 23:45
Ostatni post: perla86
  Jaki Tablet do 300 zł ? dimix 0 2 630 28.01.2012, 11:35
Ostatni post: dimix

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości