Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Telefon nie lata w trybie samolotowym
#1
 

Haha śmieszne rozmowy telefoniczne


  Odpowiedz
#2
Stare, a poziom nitra jest, żałosny(polecam obejrzeć inne filmy oprócz tych rozmów) Tyle w temacie :)
)
[Obrazek: 7HOfJI1.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#3
Kiedy na jego kanale były tylko rozmowy, wszyscy myśleli że zachowuje się w ten sposób specjalnie. Dzisiaj widać że to jego styl życia. Dla mnie ten człowiek jest zerem, szkoda tylko że dzieci biorą z niego przykład.
  Odpowiedz
#4
(08.02.2015, 19:55)nalkubaxd5 napisał(a): Dla mnie ten człowiek jest zerem,

Dla mnie brzmi jak zwykły hejt. Każdy ma swój sposób na życie, swój charakter, poczucie humoru. Rozumiem, że znasz go dobrze, aby wyciągać wniosek, że ktoś jest "zerem". Łatwo jest oceniać innych poza sobą prawda?
  Odpowiedz
#5
(08.02.2015, 20:26)Swordancer napisał(a):
(08.02.2015, 19:55)nalkubaxd5 napisał(a): Dla mnie ten człowiek jest zerem,

Dla mnie brzmi jak zwykły hejt. Każdy ma swój sposób na życie, swój charakter, poczucie humoru. Rozumiem, że znasz go dobrze, aby wyciągać wniosek, że ktoś jest "zerem". Łatwo jest oceniać innych poza sobą prawda?
Ja bym raczej powiedział, że nitro jest niedoj****y mózgowo kto normalny co chwile mówił,że ruchał drugiemy matkę czy widział jej pi*de i była świetna :) I nie sądzę, za bardzo, aby robił to na pokaz.


A co do oceny siebie to osobiście sam samokrytyke mam i wiem,że mam krzywy niewyparzony ryjek :)
[Obrazek: 7HOfJI1.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#6
Nitro, jedni mówią że jest głupi bo wyzywa innych, inni go za to oglądają. Serio, kiedy ludzie w końcu
zrozumieją że youtube to w dużej części aktorstwo. To nie jest już portal z filmami "od serca" i szczerością,
teraz każdy na Tubie tworzy swoją postać i ją gra. Taki właśnie jest Nitro czy Isamu. Myślicie że oni nie zdają sobie
sprawy że oglądają ich dzieci? Myślicie że w prywatnym życiu też się tak zachowują? Wątpię, szczerze wątpię.
Robią i mówią to co się ogląda. Gimby śmieszy wyzywanie od ruchaczy matek? Nie ma problemu, to właśnie robią.

Z jednej strony nic mi do tego, rozumiem to tworzą content który się ogląda, jednak im więcej filmów widzę tym
bardziej zdaje sobie sprawę że wyświetlenia czy ilość subów nie jest odzwierciedleniem jakości. Wolę niszowe
produkcje mniej znanych "youtuberów" (kocham to określenie) niż wywody osób z milionami wyświetleń w miesiącu.

Podsumowując, nie zakładajcie z góry że osoba na filmie zachowująca się w taki czy inny sposób, jest taka sama w życiu realnym
którego brakuje dużej części widzów tego typu materiałów. Wyluzujcie.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Telefon na policje - styrta się pali Paweu 6 2 302 07.01.2014, 01:30
Ostatni post: B0hazard
  Jak się zwolnić z lekcji w trybie natychmiastowym. dimix 2 1 712 12.12.2012, 15:25
Ostatni post: Gospodarz
  Najlepszy żart Lata WazzUp 3 2 500 22.07.2012, 15:00
Ostatni post: PolsatFilm
  Telefon w mikrofali KruchyFix 4 3 125 18.10.2011, 18:49
Ostatni post: Szymon

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości