Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Teraz czytam, ostatnio przeczytałem/am...
Wczoraj skończyłem Trylogię Husycką i teraz mam poważny dylemat. Co tak naprawdę jest lepsze w dorobku Sapkowskiego? Wiedźmak, czy właśnie Trylogia? Seria niesamowicie wciąga, jest cholernie barwna i często zabawna.

A dziś zacznę coś o wiele cięższego gatunkowo. Wiesław Myśliwski - Ostatnie rozdanie.
Zaryzykuj i odbierz to, co należy do Ciebie.
  Odpowiedz
Obecnie czytam trzecią część trylogii Andrieja Diakowa "Za Horyzont" i po tym wrócę do samego metra 2034. Może zna ktoś książki w podobnym klimacie?
  Odpowiedz
Teraz właśnie zacząłem czytać następną powieść A. Szklarskiego "Sobowtór profesora Rawy".
  Odpowiedz
Skończyłam trylogię Diakowa i zmieniłam trochę klimaty co by mi się Metro zbyt szybko nie znudziło.
Zaczęłam czytać "Czas Żniw" Samanthy Shannon. Jest zupełnie inna niż książki fantasy które do tej pory przeczytałam. Zapowiada się ciekawie.
  Odpowiedz
Czas żniw to świetna książka. Czytałam niedawno i bardzo polecam.
Ja teraz czytam "Berło Serapisa i inne opowiadania". Pewnie niektórzy z Was słyszeli o Ricku Riordanie. Czerpie z mitologii greckiej i egipskiej. Herosi, walki między bogami - fantastyczne, pełne humoru opowiadania, świetne zwroty akcji. Naprawdę bardzo polecam, nawet jeśli ktoś się w ogóle nie interesuje tymi klimatami. Ja też tak myślałam, a przepadłam całkiem. Czasami warto wyjść poza swoje schematy ;)
  Odpowiedz
Przeczytałam "Będzie dobrze" Michała Leśniaka, świetna książka nie wiem czy mieliście okazję czytać a ciekawa jestem czy podpisalibyście jego petycję o ułaskawienie.
  Odpowiedz
Ostatnio przeczytałem II tom cyklu "Oko Jelenia" Andrzeja Pilipiuka. Obecnie czytam "Źródło" Ayn Rand - opasłe tomiszcze
  Odpowiedz
[Obrazek: 8UhdbtU.jpg]

[Obrazek: VsW6eg7.jpg]

[Obrazek: 0Svm3hm.jpg]
Kształt bez formy; odcień bez koloru
Sparaliżowana siła; gest bez ruchu


[Obrazek: Yhk8Q]
  Odpowiedz
Witam wszystkich. Chciałbym polecić książkę mojego autorstwa, z gatunku psychologiczne  SF. Wracam do niej często, warta jest przeczytania. Chętnym prześlę za darmo. Tytuł książki - Wszyscy Jesteśmy Bogami.
  Odpowiedz
Chętnie przeczytam :) Można gdzieś pobrać Twoją książkę?
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości