Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Trening mięśni rąk dla początkującego
#21
Aha, gdzieś jeszcze pisali, że ektomorfik ma zazwyczaj szybką przemianę materii, więc przed wcieleniem diety w życie powinien przygotować organizm na robienie zapasów (magazynowanie).

Należy zminimalizować ilość posiłków do 3 dziennie i posiłki te muszą być obfite, aby wystarczyły na cały dzień. W ten sposób organizm ma zacząć magazynować składniki pokarmowe. I po kilkunastu dniach można przejść do diety właściwej.

Czy to prawda nie wiem, ale coś pewnie w tym jest.

Wszystkie węgle złożone będą dobre. Poszukaj w google. Po za tym poczytaj o węglowodanach szybko przyswajalnych i wolno przyswajalnych. Gdzieś słyszałem, że po treningu należy zjeść szybko przyswajalne.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#22
No tak tylko że w praktyce rożnie w życiu jadłem i nigdy to nie wpływało na moją wagę, zawsze chudy niestety.
  Odpowiedz
#23
Moje uwagi w dwóch powyższych postach sam będę 'testować', bo niedługo przechodzę na dietę na masę.
Jeść można różnie, ale zmieniając proporcje tych różnych pokarmów można uzyskać efekty. Odpowiednia dieta + regularność stosowania diety na pewno przyniesie efekty.

Na produktach z linku pewnie, że możesz się wzorować.

Ale koniec offtopu. Tu skupiamy się na ćwiczeniach rąk!
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Alexey Voevoda - To się nazywa trening! Nieśmiertelny 4 2 796 19.01.2015, 12:21
Ostatni post: Nieśmiertelny
  Trening spartakusa vs siłownia janex19950 7 8 423 22.01.2014, 18:50
Ostatni post: Topór
  Trening mięśni klatki piersiowej. Saibo 2 4 787 26.10.2013, 23:11
Ostatni post: Paweu
  Trening mięśni brzucha. Saibo 1 3 797 02.07.2011, 00:58
Ostatni post: trybiano
  Trening mięśni grzbietu. Saibo 0 3 132 25.01.2011, 21:03
Ostatni post: Saibo

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości