Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Twoje ostatnie słowa
#11
"Teraz to dopiero zobaczycie jak będzie beze mnie nudno, a jak się nie schlacie na mojej stypie, to będę was straszyć..."
  Odpowiedz
#12
Przepraszam za wszystko co ci zrobiłem, to by były moje ostatnie słowa.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#13
Dałeś mi do myślenia tym tematem, Adminie. To naprawdę przerażająca myśl, ale chyba przeprosiłabym wszystkich bliskich za moje złe zachowania z przeszłości. Powiedziałabym, że ich kocham i że będę na nich czekać w niebie. Chciałabym się też wyspowiadać, jeśli miałabym taką możliwość.
  Odpowiedz
#14
Sam do końca nie wiem co bym powiedział swojej rodzinie na łożu śmierci, ale na pewno przeprosiłby ich za wszelkie wyrządzone zło, jakie kiedykolwiek im sprawiłem.

Krótko mówiąc, Lady, wyjęła mi to z ust ;)
  Odpowiedz
#15
Przeprosiłabym za wszystko i powiedziała to, czego nie mówię teraz. Może tego nie okazuję, ale rodzina jest dla mnie najważniejszą wartością. Podziękowałabym rodzicom za to, że dali mi szansę na spełnienie się, bo to dzięki nim mam wszystko co w życiu osiągnęłam. Myślę, że na co dzień okazuje im za mało wdzięczności. Podziękowałabym za to jak mnie wychowali oraz za to, że zawsze mogłam na nich polegać
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie byłyby Wasze ostatnie słowa przed śmiercią? Monoceros 3 2 508 07.06.2017, 20:55
Ostatni post: perla86
  W jakich sytuacjach Twoje serce zaczyna bić szybciej? Monoceros 8 3 405 15.04.2014, 14:48
Ostatni post: Adikus
  Czy kiedyś usłyszeliście niemiłe słowa? James 18 6 321 16.06.2013, 22:35
Ostatni post: Nicholas
  To jest Twoje życie - żyje świadomie! Karol 2 2 320 02.06.2013, 03:24
Ostatni post: Jarus

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości