Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


W jakich sytuacjach Twoje serce zaczyna bić szybciej?
#1
W jakich sytuacjach Twoje serce zaczyna bić szybciej? Jak w temacie. Zobaczyłem gdzieś to pytanie czy nawet mi je zadano i szczerze się zastanawiam, w jakich sytuacjach wam się to przydarza :).

Jak zobaczycie rachunek, ukochaną, albo podczas seksu. Wypowiadać się :D
  Odpowiedz
#2
Hm... Kiedy się czymś bardzo zestresuję, kiedy o coś się martwię, kiedy coś bardzo mnie ucieszy no i kiedy jestem z moim chłopakiem :D
  Odpowiedz
#3
Zazwyczaj wtedy gdy odpowiadam na ocenę, przy tablicy, chociaż zdążyłem się do tego przyzwyczaić. Stres powoduje to że, serce zaczyna szybciej bić, że coś nie wyjdzie, że się spale, czy się czegoś boje.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#4
Gdy nauczycielka bierze do tablicy, lub do odpowiedzi, gdy jest sprawdzian z czegoś, lub praca klasowa. Na zawodach - stres wtedy sprawia, że nogi mi się uginają (dosłownie).
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#5
W sumie najczęściej takie zjawisko występuje u mnie będąc na ulicy, gdy jakiś mistrz w ostatniej chwili zmieni pas na ten na którym jadę lub przy znacznej prędkości zapala się pomarańczowe. Wtedy w ułamku sekundy człowiek musi podjąć właściwą decyzję tak aby nie skończyło się to tragicznie.

Patrzcie w lusterka drodzy kierowcy bo nie wyrobię na klocki i pamiętajcie, że nie wszystko co jeździ ma aż cztery koła.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#6
Nieśmiertelny napisał(a):Na zawodach - stres wtedy sprawia, że nogi mi się uginają (dosłownie).


A ja właśnie na takich przykładowych zawodach w piłce nożnej, przy obcej publiczności (nie dużej) nie odczuwam stresu. Czy to piłka nożna czy siatka, unihokej.
Zawsze chętnie biorę udział w kwalifikacjach do danej dyscypliny sportowej, w konkursach plastycznych itp., raczej już nie, chociaż ostatnio wziąłem udział w konkursie o Janie Pawle II - zająłem w szkole 5 miejsce z 60 coś uczestników, a w Polsce już nie pamiętam, ale to już inny temat.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#7
Podczas wysiłku fizycznego- resztki sportu jakich doświadczam w szkole powodują że moje serce zaczyna bić szybciej :-)
Oczywiście w stresie również, kiedy mam odpowiadać przed większym audytorium albo wiem że jestem oceniana... No i czasami podczas czekania na coś (lub kogoś)
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] Staram się pisać poprawnie
  Odpowiedz
#8
Kiedy pikawa mi szybciej bije ? Hmmm... Może jak chcę wykonać "Chokeslam" (cios ze sztuki amerykańskiej walki - Wrestlingu, czyli po prostu w ryj dać) znienawidzonemu sąsiadowi ? Nie, to nie to. Oglądając obrady sejmu ? O tak !
Heh, a tak na poważnie to przy każdym wysiłku fizycznym (to raczej standard u każdego). Jakieś duże emocje np. zauroczenie, pierwsza miłość, narodziny dziecka lub trochę smutniejsze, ciężka choroba kogoś bliskiego lub jego śmierć. To trzecie i ostatnie może również dotyczyć własnego pupila czyli pieska, kotka lub jakiegokolwiek zwierzaka.
"Wszyscy Kłamią"... - Gregory House
  Odpowiedz
#9
Po czwartej kawie, po wejściu na trzecie piętro, po drugiej fajce na szybko, albo po i podczas stosunku.
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  A Wy jakich sąsiadów macie? Gospodarz 10 4 107 01.10.2015, 15:56
Ostatni post: baca
  Twoje ostatnie słowa da Vinci 14 3 136 13.12.2013, 11:24
Ostatni post: Whisper
  Jazda skuterem po drogach. Po jakich? pandokti 4 1 931 10.10.2013, 17:30
Ostatni post: pandokti
  To jest Twoje życie - żyje świadomie! Karol 2 2 317 02.06.2013, 03:24
Ostatni post: Jarus

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości