Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Ubogi kontra bogaty, czyli one lecą tylko na kasę!
#11
Akurat tego, na pewno kazdy sie spodziewal.
  Odpowiedz
#12
[Obrazek: d8c05f3291a482b87534ed0fde78500a.png]

Trafiłem na to przypadkiem. Haha
  Odpowiedz
#13
To równanie jest błędne już na samym początku :). Ponieważ w matematyce 'i' oznacza 'plus', czyli:
Kobieta= czas + pieniądz
Jeśli czas=pieniądz
Kobieta= 2pieniądz

Zatem... ;) Nic konkretnego z tego równania nie wychodzi ;) Co najwyżej możemy stwierdzić, że jeśli masz więcej pieniędzy jest bardziej prawdopodobne, że kobieta na Ciebie poleci.
(Ale i tak twardo będę obstawać przy swojej teorii z poprzedniego posta i bronić Kobiet, nie lali ;))

Btw- Nawet, jeśli już dojdziemy do pierwiastka, to o ile pamięć mnie nie myli równania z pierwiastkami kwadratowymi mają dwa rozwiązania- dodatnie i ujemne. Czyli było by również:
Kobieta= -problemy
  Odpowiedz
#14
Nie prawda. Myślę, że autorowi chodzi o dwie zmienne. :P Problemy są bezwzględne wobec człowieka, a wartość podniesiona do kwadratu pod pierwiastkiem, to wartość bezwzględna z tej wartości. Wartość bezwzględna nie może być ujemna. Kobieta = problemy i nic już tego nie zmieni. Haha

Oczywiście mówiąc poważnie, to tylko takie biadolenie. Wiadomo, że kobiety to skarb narodów. Ich nieliczna część podsumowując, podobnie jak w przypadku facetów. Gorzej gdyby do wzoru odrzucić wzór na faceta, to byłby dopiero bigos. Wzór na parę? To już byłoby z 20 niewiadomych w całym równaniu. Wzór nie do obliczenia. Haha
  Odpowiedz
#15
Swordancer napisał(a):Wiadomo, że kobiety to skarb narodów. Ich nieliczna część podsumowując
-> do pewnego momentu było mi miło :P. Wzór na kobietę jest niemożliwy, kobieta zmienną jest czyli za dużo w niej zmiennych :P
  Odpowiedz
#16
Wiesz, ja zawsze mówię poważnie do pewnego momentu.

Niektórych kobiet nie da się obliczyć, są wtedy nieobliczalne. Pod inne z kolei podkłada się własne zmienne, ale nie zawsze pasują. Wtedy nie ma wyniku i odpowiedź jest jedna... Wybrana kobieta jest niewłaściwa. Haha
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Spokojnie, to tylko ISIS tato! ;) Swordancer 0 989 18.11.2015, 17:04
Ostatni post: Swordancer
  Koniec świata, czyli dowcip LG Swordancer 7 2 672 05.12.2014, 23:27
Ostatni post: Swordancer
  HISHE, czyli jak to powinno się skończyć! Swordancer 0 891 26.10.2013, 17:34
Ostatni post: Swordancer
Tongue Nowoczesny spambot... Nasz forumowy może tylko pozazdrościć szybkości Swordancer 4 2 153 11.03.2013, 19:19
Ostatni post: Mychaty
  Ale urwał (ale tylko trochę) MalinaCRAFT 11 6 828 25.02.2012, 11:04
Ostatni post: tornado

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości