Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Ulubione Chipsy
#1
Masz ulubione chipsy którymi się niemal codziennie zajadasz, skomentuj wątek i napisz co myślisz!
Ja jadam najczęściej Lay's o jakim smaku? hm, paprykowe są dobre, to samo Fromage czyli chipsy o smaku śmietankowym, fajne są te ostre Strong za którymi wręcz przepadam, po zjedzeniu dwóch paczek już niezłe piekło w gębie :diabel Wasabi, br... też jadłem, nie przepadam. Ogółem wszystkie chipsy są dobre, oczywiście są wyjątki, jeśli kupie jakąś paczkę to 300g raz lub dwa razy na tydzień, a tak to te mniejsze. Jak dawno chipsów Star nie jadłem, muszę sobie kupić chociaż małą paczkę.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#2
Ostatnio czipsy jadłem z 4 lata temu, Lays, maślane. Na diecie nie mogę sobie pozwolić na takie jedzenie, ale jakoś niespecjalnie brakuje mi akurat tego typu przekąsek ;)

Jeśli chodzi o ulubione, będzie to właśnie ten smak, maślane Lay's, albo ogólnie wszystkie Pringles, które kiedyś kochałem.
  Odpowiedz
#3
1. Chetoos o smaku ketchup'a, oraz Chetoos Duos o smaku papryka-hamburger
2.Top Chips o smaku, papryki, wędzonej szynki, ser z cebulą, kebab.
3. Maczugi :D

To taka moja lista :D
  Odpowiedz
#4
Biedronkowe tasty - ser z cebulą.
:D
Free Your Mind!
  Odpowiedz
#5
Uwielbiam grubo krojone naturalne chipsy solone. Marka zwykle nie gra roli.
  Odpowiedz
#6
Ulubionych nie mam bo paczkę chipsów jem może raz na kilka miesięcy ale nawet smaczne są Sunbites. Polecam ;)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#7
Lejs czerwone! Albo borowikowe jak były i serowe :D
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
  Odpowiedz
#8
Ojj ja bardzo rzadko jem chipsy ale jeśli już to kieruję się w stronę popularnej marki Lays niezależnie od smaku :)
  Odpowiedz
#9
Ja też się chipsami nie zajadam zbyt często, lubię jednak Lays fromage, solone, zielona cebulka, papryka- w ogóle wszystkie takie ,,zwykłe" smaki (jako inne niż zwykłe rozumiem np borowiki, ogórki i te wszystkie sezonowe- nie przepadam za nimi). A najbardziej to chyba Lays z pieca solone :) Ale innymi chipsami też nie pogardzę. Bekonowe (takie w paski) lubię i duszki (nie pamiętam jaka marka) i te drobne Lays stix ketchupowe, i te z biedronki też :D Eh, chyba szybciej byłoby wymienić te, których nie lubię.

Sunbites to też są chipsy? Nawet nie wiedziałam, co jadłam :D
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] Staram się pisać poprawnie
  Odpowiedz
#10
To są jakieś listki ale potocznie mówiąc - chipsy ;)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie jest wasze ulubione piwo? Gospodarz 21 9 987 23.08.2017, 09:43
Ostatni post: trykietron
  Wasze ulubione słowo. Olka 18 4 956 25.05.2017, 03:12
Ostatni post: perla86
  Ulubione memy Robotox 14 6 686 19.12.2015, 13:37
Ostatni post: amb00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości