Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Upiekli psa żywcem! Masakra w Starogardzie Gdańskim
#11
Nie rozumiem, jak można tak mścić się na zwierzętach. Sama mam dwa psy, to takie kochane stworzenia. Mądre i wierne. Nie zamieniłabym ich.
Dlaczego zwyrodnialcy nie są należycie karani? A gdyby tak ich podpalić?


[Treść usunięta przez administratora - niepotrzebny html z pp chomikuj]
  Odpowiedz
#12
juzek112 napisał(a):Mam wrażenie, że więcej przejmujemy się zwierzakami, niż człowiekiem
Nie zgadzam się z Tobą, a do tego, co napisał Admin, dorzucę swoje trzy grosze.
Zwierzęta mają takie samo prawo do życia jak my, z tym, że my, ludzie, im to życie utrudniliśmy, niszcząc ich środowisko naturalne, zabierając im miejsce do życia i pokarm, zniewalając je i zmuszając je do życia w naszym sztucznym świecie. Skoro człowiek uzależnił ich istnienie od swojej woli, to ma obowiązek dbać o jak najlepsze warunki dla nich.

Zresztą, dlaczego mielibyśmy dbać bardziej o ludzi, niż o zwierzęta? Albo bardziej o zwierzęta, niż o ludzi? Czy jedni i drudzy nie zasługują zwyczajnie na dobre traktowanie? W końcu człowiek to też zwierzę.

Co do tematu wątku... Nic nie napiszę, bo jak czytam o takich rzeczach, to zwyczajnie płakać mi się chce.
  Odpowiedz
#13
Witam, po prostu to jest jedno wariactwo. Sama mam pieska ale nigdy w życiu bym krzywdy nie zrobiła zwierzęciu.
  Odpowiedz
#14
Mieszkam niedaleko Starogardu i Nie słyszałem o tym. Takich to też niech usmażą żywcem!
Piszcie poprawnie, używajcie (ż, ó, ł, itd) :) Podam przykład:
,,Robić komuś łaskę" a ,,Robić komuś laskę" to całkiem inne znaczenie :D
  Odpowiedz
#15
luzakkajojo napisał(a):Mieszkam niedaleko Starogardu i Nie słyszałem o tym.
A czytasz gazety? Przeglądasz czasami portale informacyjne?
Przypomnę - sprawcy nadal nie zostali zatrzymani.
  Odpowiedz
#16
Popytam znajomych z Stg, może będą coś wiedzieć.
Piszcie poprawnie, używajcie (ż, ó, ł, itd) :) Podam przykład:
,,Robić komuś łaskę" a ,,Robić komuś laskę" to całkiem inne znaczenie :D
  Odpowiedz
#17
Exclamation 
Jak tak można. A z drugiej strony, czy trzy lata to nie za mało ?
  Odpowiedz
#18
Żeby tylko dostali te trzy lata. Bo zazwyczaj to są zawiasy albo jakaś śmieszna grzywna...
  Odpowiedz
#19
Trzeba być nienormalnym jak zdarzyło im się upiec psa. Równie dobrze mogą to zrobić innemu człowiekowi. Kara za takie coś powinna być wyższa, a tym co to zrobili powinni dać najwyższą obecnie dostępną, aby zrozumieli, że zwierzę ma prawo do życia na tym świecie tak jak człowiek.

luzakkajojo, dziwne że o tym nie słyszałeś. Ja mieszkam obok Warszawy i dwa dni o tym w wiadomościach mówili.
  Odpowiedz
#20
Dzisiaj w radiu słyszałem, że ujęto dwóch sprawców tego przestępstwa.
Niestety nie pamiętam szczegółów ponieważ zanim się spostrzegłem, że chodzi
o to zdarzenie wiadomości się skończyły.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości