Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Uzależnienie od komputera?
#21
maro. napisał(a):Bardzo pouczające i wstawiające kolejna cegiełkę do paskudnego budulca zwanego „biurokracja”.

Całkowicie się z Tobą zgadzam kolego :) No ale cóż, my zwykłe "szaraczki" nie podołamy temu w obecnych czasach. Może kiedyś ... Oby tylko lasy jak najmniej od tego ucierpiały :) Ale dobra. Zakończmy tą miłą rozmowę, bo zeszła ona trochę od tematu i jeszcze administracja da nam po upomnieniu :)
Pozdrawiam :)
"Wszyscy Kłamią"... - Gregory House
  Odpowiedz
#22
Ja od komputera nawet nie, tylko chyba od Odjechanych Tak :D
Nigdy nie jest tak jak byś my chcieli... ale jest tak jak być powinno...
  Odpowiedz
#23
Też dużo grałem ale mam nowy laptop i żadna gra nie działa przez grafike ;(
  Odpowiedz
#24
Jestem prawdopodobnie uzależniona i nie istotne czy mam chandrę czy dobry humor od komputera może odciągnąć mnie wyłącznie dobre towarzystwo:)
  Odpowiedz
#25
suena napisał(a):od komputera może odciągnąć mnie wyłącznie dobre towarzystwo
No to masz problem - bo na tym forum jest same dobre towarzystwo ;)

Tak poważnie - nie myśleliście o tym, że to właśnie ludzie uzależniają a nie komputer?
Co tak naprawdę Was trzyma przy komputerze - tak naprawdę inni ludzie!
  Odpowiedz
#26
:D
No to wpadłam:),ale poważnie gdyby nie obowiązki mogłabym przesiedzieć 24h i wstawać po coś do picia(jedzenie mam raczej zawsze pod ręką) :)
  Odpowiedz
#27
suena napisał(a):ale poważnie gdyby nie obowiązki mogłabym przesiedzieć 24h i wstawać po coś do picia
Oj chyba wiele osób tak ma. Gdyby nie obowiązki... Wydaje się zatem, że właśnie dzięki tym obowiązkom
jeszcze nie zwariowaliśmy przy Internecie.

Odnośnie słowa "Internet" - ciekawe czy ludzie byli by tak "uzależnieni" bez dostępu do Internetu...
  Odpowiedz
#28
Słuszna uwaga, gdyby nie internet nie wciągało by tak.Ile można pstrykać w gierki? Kiedyś grałam faktycznie często a teraz szkodami na to czasu.:)
Gorzej że gdzieś "umarło" moje zamiłowanie do czytania książek,teraz wolę ebooka ale to nie to samo;)
Czy przyjdzie nam zupełnie zdziczeć?:D
Potrafię zasiedzieć się do 2-3 w nocy wiedząc że zostało mi tylko 2,3 godziny snu.
Głupota czy ...może bezsenność,zabijam tu czas?:OO
  Odpowiedz
#29
Hah. Jak facet siedzi przy kompie to normalka bo ja znam tylko kolesi, którzy mają taką zajwakę - czy to gry czy inne
pierdoły, które przyciągają do tej skrzynki...

Jakiś czas temu poznałem koleżankę na praktykach, z którą często się widuję i przychodzę do niej...
Heh wprawiła mnie w osłupienie kiedy zauważyłem, że grywa w gry przeglądarkowe i nie może się
od nich odciągnąć... ona normalnie o północy wstaje po to aby włączyć komputer i zajrzeć na swoją
postać i sprawdzić jakie otrzymała nowe zasoby... akurat to jest gra s&f i o północy dostaje się coś tam...
Nie wiem co dokładnie bo się nie znam...

To jest pierwszy i na razie jedyny przypadek dziewczyny uzależnionej od gry.
Przyłącz się do Akcji zgłoś posta!
  Odpowiedz
#30
StrapionyStrapiony
no tak:(
w sumie tak miałam ale wiem że to chore,zaczełam się ograniczać żeby chociaż nie zawalać nocyRumiany
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości