Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wasze propozycje zmian w konstytucji
#11
1. Osobista odpowiedzialność urzędników za błędy (oni powinni bulić odszkodowania a nie podatnicy).
2. Brak przymusowych szczepień, bo jak wiadomo niektóre szczepionki mogą mieć np. rtęć lub aluminium, które są bardzo toksyczne. Niestety nieraz szczepienia przynoszą więcej złego niż dobrego.
3. Większe możliwości co do obrony koniecznej w razie np. włamania czy napadu.
  Odpowiedz
#12
(25.05.2015, 22:29)amb00 napisał(a): Brak przymusowych szczepień, bo jak wiadomo niektóre szczepionki mogą mieć np. rtęć lub aluminium, które są bardzo toksyczne.

Nigdy nie słyszałem o tym, żeby szczepioną kogoś rtęcią czy aluminium. Skąd masz te informacje?
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#13
@UP Rtęć czy aluminium to tylko jeden ze składników. https://www.google.pl/search?q=szczepion...sAHX5YLoCQ
  Odpowiedz
#14
Tylko że to jest jedna z tych informacji, które są pożywką dla ludzi, którzy chętnie o takich bzdetach słuchają. Stężenie rtęci w szczepionkach są tak małe, że nigdy nie udowodniono ich szkodliwego wpływu na organizm. A jak ktoś nie wierzy, to niech choruje, jego problem. Oczywiście tok myślenia przeciętnego homo sapiens, jak nie udowodniono, że coś nie jest szkodliwe, to pewnie jest.

Tak samo jak z przemysłem energetycznym, ludzie narzekają na szczepionki z rtęcią, a niewielu ma pojęcie, że żarówki energooszczędne tak jak i setki innych produktów codziennego użytku zawierają b. niebezpieczne nie tylko dla zdrowia, ale i środowiska, ilości rtęci.

Nie zbaczajmy jednak z kursu proszę, bo nie dopłyniemy do Utopii (tak mam na myśli koniec offtopu).
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najgorsza praca za granicą. Wasze doświadczenia. Baron 0 1 150 15.03.2015, 09:54
Ostatni post: Baron

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości