Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Weszlibyście ??
#1
Do napisania tego bardzo nietypowego oraz kontrowersyjnego wątku zainspirowała mnie koleżanka która to, zadała mi takowe pytanie na GG: "Czy wszedłbyś do pieca w krematorium, tego co się pali ciała, gdybyś wiedział, że on nie działa i jest zepsuty?" Ja odpowiedziałem że tak, ale pod warunkiem, że wiedziałbym na 100%, że ten piec nie działa, że nagle się nie załączy :D

A Wy weszlibyście do takiego pieca wiedząc że on nie działa? :D
  Odpowiedz
#2
Nie, bo po kiego grzyba miałbym się brudzić. Wyskoczyć z samolotu ze spadochronem? Tak, bo to fajna sprawa, ale włazić do pieca?! WTF?!
  Odpowiedz
#3
Nie wszedłbym - bo po co? Nie interesuje mnie jego wnętrze:)
  Odpowiedz
#4
Ja raczj wszedłbym ale nie czułbym sie tam raczej zadobrze xdd
Mesajah napisał(a):ale pod warunkiem, że wiedziałbym na 100%, że ten piec nie działa, że nagle się nie załączy
A jak by Cie oszukali i na jaja włączyli? :D
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#5
No to wtedy miał by nieciekawie :) Ale szczerze po co tam wchodzić ?
Nigdy nie jest tak jak byś my chcieli... ale jest tak jak być powinno...
  Odpowiedz
#6
Paulina napisał(a):Ale szczerze po co tam wchodzić ?
Dla dreszczyku emocji i przeżycia czegoś chorego i niezwykłego.
"Zabawa" dla ekstremalistów. :)
  Odpowiedz
#7
Czy ja wiem, wole chyba opuszczone, nawiedzone budynki, wchodzenie gdzieś gdzie palą ciała, osobiście nie widzę w tym nic ciekawgo :)
Nigdy nie jest tak jak byś my chcieli... ale jest tak jak być powinno...
  Odpowiedz
#8
Nigdy w życiu, za dużo filmów o spalaniu ciał w piecach widziałem >_#
  Odpowiedz
#9
Nie rozumiem po co? Tylko ze względu na dreszcz emocji, strachu?
Nie ruszają mnie tego typu ekstremalne wyczyny jak krematorium, zamknięcie w trumnie itd.
Ni to śmieszne ni straszne - myślę że nie.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#10
Wlazłbym, ale jakbym miał powód. I lepiej żeby pewność że nikt nie włączy wynosiła... powiedzmy 90%, bo jak 100%, to nie ma adrenaliny.
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości