Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wiara w naciągane historyjki.
#1
To nie to, że chcę tutaj powątpiewać w duchy, metafizykę czy inne zjawiska. Chciałabym po prostu na swoim przykładzie powiedzieć, jak człowiek potrafi być łatwowierny.
Koleżanka mi opowiedziała historię, którą przyniósł do domu jej brat, a po kilku dniach pojawiło się nawet na tapecie zdjęcie, które miałoby potwierdzać tę historię. Otóż, jacyś kumple kumpla (taki łańcuszek, jak to zwykle bywa;) ) bawili się na imprezie w jakieś wiosce, gdy wracali cykali sobie zdjęcia. Gdy wytrzeźwieli i zaczęli przeglądać te zdjęcia mieli być w szoku, po tym czego się dopatrzyli w tle. Oto zdjęcie, które koleżanka mi przysłała, a zbliżenie sama zrobiłam :)
[Obrazek: dsc09520_edited]
[Obrazek: zdjj]

Podobno gdy później wybrali się w to miejsce, miało się okazać, że w miejscu gdzie stoi ta biała postać znajduje się jakaś tablica - jakby grobowa, ze zdartymi napisami. Mhm, jestem taką naiwniaczką, że już zaczynałam pisać posta w "paranormal" z pytaniem o opinie - photoshop czy też nie. Zdjęcie zgrałam na komputer i okazało się, że plik ma w nazwie "edited". Historia rozwaliła się z niewiele większym hukiem od pękającej bańki mydlanej.

Daliście się nabrać podobnej historii? :)
Free Your Mind!
  Odpowiedz
#2
Po zobaczeniu samego zdjęcia, stwierdziłem - Photoshop :D

Tego typu ujęcia to nic innego jak robota ludzi którym się nudzi. Kiedyś mnie to ciekawiło, zaś dziś żenuje ;)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#3
Znajomi raz próbowali mnie wkręcić i wystraszyć, skończyło się na złamanym nosie. Samej historyjki już dokładnie nie pamiętam, byliśmy wypici, wynajmowaliśmy domki letniskowe, większa ekipa, kumple wzięli maskę jakiegoś potwora, żeby porobić sobie później jaja, no i mieli pecha. Poszedłem za potrzebą kawałek w las, było strasznie ciemno, a tu coś mi wyskakuje i się drze! Wystraszyłem się, to trzeba przyznać, ale nie przewidzieli, że odruchowo strzelę sprawcy w papę...
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wiara w przesądy - konieczność, czy zabobon? Vilandra 8 3 571 01.02.2013, 16:46
Ostatni post: Vilandra
  Wiara, psychologia, manipulacja = chaos, czyli debata o wszystkim i o niczym. Swordancer 13 3 826 30.01.2013, 20:59
Ostatni post: Swordancer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości