Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wisielec - dowcip
#1



Hahahahaha, chłopaki mają pomysły. Haha
  Odpowiedz
#2
w 1:25 widzimy reakcję "Twardzieli" Haha :D. Chociaż znając życie ja bym patrzył z min 5m :P. W 1:39 widać jacy ludzie są pomocni... Tak czy tak filmik super :D.
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#3
Dobre :D

Widać, że kreatywność ludzka nie zna granic..
  Odpowiedz
#4
Znając życie? Haha Widziałeś już wisielca?

Jeden gość przejechał samochodem, otarł się o niego i pojechał dalej.
  Odpowiedz
#5
Trochę przesadzili, ale trzeba przyznać, że żart mocny.
  Odpowiedz
#6
Nie wiem co zabawnego może być w takiej sytuacji. Później ktoś naprawde może potrzebować pomocy, a ludzie to zignorują.
  Odpowiedz
#7
Bronisław napisał(a):Nie wiem co zabawnego może być w takiej sytuacji. Później ktoś naprawde może potrzebować pomocy, a ludzie to zignorują.

Bronek, prawdopodobieństwo spotkania wisielca po raz drugi w miejscu publicznym jest praktycznie zerowe. Żart jest dobry i szalony, ale idealny na Halloween. Pozatym, gdy wisielec jest sztywny, to już za późno.
  Odpowiedz
#8
Zgodzę się z Bronkiem, to nie jest śmieszne ani zabawne.
Zachciało im się Halloween, ale przyznam racje pomysł niezły:D
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#9
Aniodiable, bądź sobą, nikt Ci nie będzie dyktował czy jet ciepło czy zimno, bo tak to nigdy Swojego zdania nie będziesz miał, poczucia humoru również
Żart, jak żart mi się podoba, ciekawi mnie jedna rzecz, jak ten ''wisielec'' założył sobie ten sznur, nie udusił się Mysli Najważniejszą rzeczą jest to że są osoby pomocne, którzy po zobaczeniu wisielca nie zwiewają, w sumie każdy by się bał, chociaż trochę. U mnie w okolicy w opuszczonej stodole na tej samej belce właśnie w taki sposób popełniło samobójstwo koło dziesięciu osób, najczęściej ludzie młodzi.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#10
Wysmiewa
"Im just hangin' out"
Wysmiewa


Nie, no ale poważnie, to nie mam pojęcia co bym zrobiła. To straszne.
Free Your Mind!
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Koniec świata, czyli dowcip LG Swordancer 7 2 672 05.12.2014, 23:27
Ostatni post: Swordancer
  Dowcip o Buhaju veronique 10 5 504 14.03.2013, 08:45
Ostatni post: Mesajah

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości