Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wpadka Orange na facebook`u
#11
tonyviroos napisał(a):Jeśli jednak taka informacja nie została udzielona to można składać reklamację (reklamację można składać na sposób przedstawienia oferty przez konsultanta i wprowadzenie w błąd) aczkolwiek wątpię w to aby taka reklamacja odniosła sukces.

Tony w praktyce zwykły szary człowiek niewiele tym zdziała.
Wszystko sprowadza się do jednego: Informacje są jawne, każdy ma do tego wgląd i nikt nikomu nie zabraniał czytania umowy, którą podpisywał. Eeeh...
Niedobrze, gdy rozum jest specjalistą od krótkich dystansów.
  Odpowiedz
#12
Baronie, przyznasz się co było powodem stworzenia tego tematu?
Twoja osobista uraza do Orange czy konkurencja zapłaciła za "szkalowanie" Orange?
Podobno na forum Odjechani nie reklamujemy ani nie szkalujemy konkurencji!!!

Czytajcie umowy, nieważne czyje one są, w większości przypadków jak nie przeczytasz to potem wydaje Ci się że ktoś Cię nabrał.
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
YOU'LL NEVER WALK ALONE.

  Odpowiedz
#13
(01.11.2011, 19:14)Leszek napisał(a): Baronie, przyznasz się co było powodem stworzenia tego tematu?
Twoja osobista uraza do Orange czy konkurencja zapłaciła za "szkalowanie" Orange?
Podobno na forum Odjechani nie reklamujemy ani nie szkalujemy konkurencji!!!

Czytajcie umowy, nieważne czyje one są, w większości przypadków jak nie przeczytasz to potem wydaje Ci się że ktoś Cię nabrał.

Powodem był zaistniały fakt, który jest komentowany szeroko w sieci.
Z resztą nie trudno na to wpaść gdy jest się fanem ich strony.
Myślę, że nie ma co tu się doszukiwać ukrytych interesów.

Jestem zdania, że warto informować użytkowników o ciekawych zdarzeniach.

I podpowiedz mi gdzie tutaj ma miejsce szkalowanie? - czy to nie jest wniosek na wyrost?
  Odpowiedz
#14
Baronie, nic nie będę podpowiadał, wystarczy odpowiednia interpretacja mojej wypowiedzi, "szkalowanie" jest ujęte w "uszach".
Literówek nie poprawiam, nie mam uprawnień i nie odpowiadam za błędy w postach.
Jeżeli uważasz że to co napisałem jest tzw. offtop-em to klik na usuń i po problemie.

[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
YOU'LL NEVER WALK ALONE.

  Odpowiedz
#15
Same odpowiedzi jakich udzielili użytkownicy mówią same za Siebie.
Cytować nie ma sensu.

W naturze człowieka (lub co gorsze Polaków) gdzieś tam siedzi chęć
krytykowania wszystkich i wszystkiego.
I tak jak napisałem "specjaliści z social media" nie przewidzieli tego lub faktycznie
jak napisał admin było to celowe działanie.

  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Facebook śledzi lokalizację mimo braku uprawnień w aplikacjach Swordancer 8 1 734 30.04.2020, 20:56
Ostatni post: Swordancer
  Pokolenie Facebook'a da Vinci 3 1 310 05.01.2018, 15:50
Ostatni post: Swordancer
Star @fbchess @dailycute | Facebook | Messenger | Boty Dennijs 3 4 007 10.02.2016, 15:54
Ostatni post: Dennijs
  Jak odnaleźć znajomych na Facebook`u? Baron 2 1 718 31.01.2015, 22:28
Ostatni post: Robotox
  Facebook vs Nasza klasa - co wolisz? Paweu 11 5 071 25.09.2013, 03:16
Ostatni post: YourDream

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości