Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wpadka przy kręceniu reklamy samochodu ;)
#1
Zwróćcie uwagę na drugi zakręt w filmiku........ale urwał :D:D:D

  Odpowiedz
#2
Hahahhaha fajne:).
  Odpowiedz
#3
Ale urwał hehe, widziałem to już wcześniej :D
[Obrazek: synngaa.png]
Pomogłem ? - Kliknij przycisk 'Reputacja'
  Odpowiedz
#4
Widziałem to już wcześniej ale jest gites :P
---
  Odpowiedz
#5
Mnie to bardzo wku.... wkurzyło kurde bo na słuchawkach se oglądnąłem i słuchawki mi spadły.
  Odpowiedz
#6
(12.04.2011, 23:42)skrzypas napisał(a): Mnie to bardzo wku.... wkurzyło kurde bo na słuchawkach se oglądnąłem i słuchawki mi spadły.

Hehe....Skrzypas....nie tylko Tobie:) Tego typu filmiki to plaga na YouTube:) Ja to kiedyś z krzesła spadłem :)
  Odpowiedz
#7
Wkurzyłem się bo za drugim zakrętem coś za cicho się zrobiło to pogłośniłem se nieco więcej a tu taki okrzyk że mało mi uszy nie wpadły do słuchawek... A miałem założone te takie dokanałowe co potęgują basy... Wiesz mam pewną małą wadę słuchu i każdy taki "efekt" przyprawia mnie o ból głowy i teraz pewno nie zasnę bez pastylki Nurofenu...
:-P :-P :-P
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wpadka w TVNie. amb00 0 758 02.07.2016, 23:14
Ostatni post: amb00
  Najgłupsze reklamy w sieci Swordancer 3 1 704 20.12.2015, 17:33
Ostatni post: amb00
Smile Dziewczynka Broni reklamy z Eweliną Lisowską :) SimLay 3 1 215 26.01.2015, 23:24
Ostatni post: Robotox
  Piesoczłowiek zjada obiad przy stole Paweu 0 1 614 22.11.2013, 00:46
Ostatni post: Paweu
  Wpadka seksownej dziewczyny KruchyFix 6 2 976 25.02.2012, 11:31
Ostatni post: tornado

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości